![](http://ambu.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/f87cbaaf-2214-47e2-b1cd-3d0804607bc7.jpg)
🤝Директор Асоціації вручив Подяку Анатолію Вікторовичу Макаренку за активну плідну співпрацю, присвячену запуску «митного безвізу», євроінтеграції та участі в роботі фокус-груп «Моніторинг змін у митній сфері, пов’язаних із запровадженням в Україні воєнного стану».
🧐Під час засідання Правління розглянули стан питання державного регулювання митної брокерської діяльності. 🤝Досягнуто домовленості з розробником ПЗ, щодо забезпечення можливості отримання митними брокерами та особами, які здійснюють операції з товарами статистичних даних необхідних для заповнення анкети самооцінки.
🌎Голова делегації України в Центрі ООН зі спрощення процедур торгівлі та електронних ділових операцій підтримав ініціативу Асоціації та звернув увагу на важливості продовження подальшої співпраці Асоціації з МФУ з метою приведення механізму державного регулювання доступу до ринку митних посередників у відповідність до міжнародних стандартів.
🙏Дякую за співпрацю.