• This event has passed.

« Усі Події

10/10/2014  08:00 - 17:00

м.Перемишль, Польща

В м. Перемишль (Польща) відбувся Міжнародний польсько-український форум митних брокерів, в якому прийняли участь керівництво та представники Асоціації митних брокерів України, представники інших громадських організацій у сфері митної справи, керівництво та представники Асоціації митних брокерів та експедиторів Республіки Польща (PICLIS), представники Асоціації «Укрзовніштранс», а також представники Митної служби Республіки Польща та Державної фіскальної служби України.

Питання, які обговорювались:
1. Обмен информацией о правилах прохождения таможенных процедур в МАПП на сопредельных сторонах ( выступления польских и украинских таможенников; также представителей профильных ассоциаций);
2. Работа УЭО Польши;
3. Обсуждение путей взаимодействия таможенных агентов для ускорения процесса таможенного оформления товаров;
4. Принятие концепции развития и усовершенствования правовой базы, регулирующей деятельность таможенных агентов и и таможенных брокеров Польши и Украины.

За результатами проведеного форуму була прийнята резолюція, в яку учасники форуму внесли свої пропозиції щодо подальшої взаємодії з польськими партнерами. АМБУ має намір активно співпрацювати з представниками Асоціації митних брокерів та експедиторів Польщі, що зумовить ефективний інформаційний обмін між митними органами країн, а також імплементацію в законодавство України основних європейських стандартів митної справи.

Презентації:

1) POLSKO-UKRAIŃSKA IZBA GOSPODARCZA

2) Wspólna kontrola celna perspektywy rozwoju na granicy polsko-ukraińskiej

3) Доповідь головного державного інспектора відділу приватно-державного партнерства в митно-логістичній сфері Департаменту організації митного контролю та оформлення ДФС України Шаламая Дмитра Івановича