⚡️Щотижневий огляд новин:

31.10 на кордоні запустили сервіс ЄЧЕРГА Система передбачатиме інтеграцію з митними базами даних для попередньої пріорітизації вантажів. Система самостійно зможе керувати потоками вантажів залежно від групи товарів згідно з даними попередньої митної декларації.

Джерело

🎓3.11 – пройшов онлайн семінар «Приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Досвід 1-го місяця міжнародного застосування NCTS в Україні»​​

Запис онлайн семінару доступний за посиланням

📣8 листопада о 17:00 відбудеться презентація Звіту щодо інституційної розбудови митного захисту прав інтелектуальної власності, розробленого за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», у рамках підтримки трансформаційних процесів у сфері державної митної політики!

👇 Джерело

Реєстрація на онлайн-захід за посиланням

 

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Асоціації митних брокерів України і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”