ГО “Інститут економічних досліджень та політичних консультацій” (ІЕД) спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ), Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро) та Університетом державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) проводять конкурс проектів «Молодіжний хакатон» на тему «Поштові відправлення: безпека, контроль, контрабанда» (далі – Хакатон).

Конкурс проводиться з метою набуття його учасниками відповідних компетентностей щодо здатності визначати та вирішувати комплексні проблеми реалізації митної політики держави як передумови забезпечення економічної безпеки та сприяння міжнародній торгівлі на основі критичного осмислення наукового та емпіричного матеріалу, розробки та обґрунтування оптимальних адміністративних та правових рішень.

До участі у конкурсі «Молодіжний хакатон» запрошуються студенти вищих навчальних закладів, у яких викладаються дисципліни з митного права чи міжнародної торгівлі.

Реєстрація команд завершується 17 листопада 2021 року о 17:00

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeB-35CE_nszVNBg8CbFTZaaw9L8oW4bf3gXfAFeIPFKuPd-g/viewform?usp=send_form

Додатково відвідують:

Курс «Основи транспортної логістики у зовнішній торгівлі»

Практичні заняття в QDPro і MD-Office. Заповнення митної декларації