Курси митних брокерів і декларантів | Курсы таможенных брокеров и декларантов

Для тих, хто прагне працювати професійно:
КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

| КУРСЫ ТАМОЖЕННЫХ БРОКЕРОВ И ДЕКЛАРАНТОВ

Увага! Ведеться попередній запис на курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов.

Курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов розпочнуть свою роботу 3 червня 2019 року.

Ми продовжуємо проводити попередній запис слухачів для зарахування на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров.

Кількість слухачів на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров обмежена!

Для отримання більш повної інформації та записатися на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров, телефонуйте (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (063) 310 15 14, (067) 449 20 92 або електронною поштою Надішліть заявку для зарахування на курси митних брокерів| курсы таможенных брокеров.

Курсы таможенных брокеров

Вагомі причини для занять:

  • від контракту - до митного оформлення товару
  • стаціонарна учбово-методична база
  • користування бібліотекою Асоціації
  • робота на ПК зі спеціальними програмами для складання ВМД і ведення ЗЕД
  • спілкування й консультації із досвідченими брокерами
  • кожному слухачеві -" БУКВАР митного брокера", "Митний кодекс України".
  • сприяння у працевлаштуванні й консультаційній підтримці випускників курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров
  • Програмою курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров

У вересні 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 04.08.15 № 693 «Про діяльність митних брокерів», яким, зокрема, визнано таким, що втратив чинність наказ Держмитслужби України від 18.08.09 № 767 «Про затвердження Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів».

Це означає те, що з 18.09.15, для того щоб мати можливість працювати агентом з митного оформлення, не потрібно вже здавати відповідний іспит в митниці для отримання спеціального дозвільного документу (посвідчення).

Це дуже позитивна новина!!!

ПРОТЕ, зазначеним наказом Мінфіну України від 04.08.15 № 693 зобов’язано митниці письмово інформувати ДФС про встановлені систематичні помилки, визначені частиною першою статті 268 Митного кодексу України, які допустили агенти з митного оформлення у митних деклараціях.

Так, відповідно до частини першої статті 268 Митного кодексу України допущення у митній декларації помилок, які не призвели до неправомірного звільнення від сплати митних платежів або зменшення їх розміру, до незабезпечення дотримання заходів тарифного та/або нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, не тягне за собою застосування санкцій, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами України, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

Відповідно до частини третьої статті 268 Митного кодексу України – якщо особа систематично (більше двох разів протягом місяця) допускає у митній декларації помилки, зазначені в частині першій цієї статті (крім орфографічних помилок), орган доходів і зборів застосовує до такої особи санкції, передбачені цим Кодексом та іншими законодавчими актами України.

Згідно з вимогами частини другої статті 412 Митного кодексу України дія дозволу на митну брокерську діяльність зупиняється, зокрема:

у разі невиконання підприємством вимог, встановлених цим Кодексом, актами Кабінету Міністрів України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику...

Отже, у разі допущення помилок у митних деклараціях більше двох разів за місяць працівниками митного брокера (незалежно в якій митниці здійснювалось декларування товарів та кількість осіб, які допустили помилки), діяльність такого підприємства може бути призупинена до 30 днів, що потягне для митного брокера відповідні негативні, в тому числі й фінансові, наслідки.

Таким чином, кожен митний брокер повинен бути зацікавлений в професіоналізмі співробітників його компанії (агентів з митного оформлення), підвищенні їх кваліфікації для мінімізації ризиків в діяльності підприємства.

Саме Асоціація митних брокерів України надає можливість отримати необхідні знання як для новачків в митній брокерській діяльності, так й підвищити рівень знань вже працюючих агентів з митного оформлення, так як лекції проводять досвідчені фахівці митної справи.

Тривалість курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров: 4 тижні.

Дні занять: щодня, крім вихідних та святкових днів.

Час занять: з 18:30 до 21:00.

Вартість курсів митних брокерів | Стоимость курсов таможенных брокеров: 2600 грн.

Адреса: м. Київ, вул.Леонтовича, 5

Телефон для довідок: (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (067) 449 20 92.

Надіслати заявку для зарахування на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров

Програма курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров

1  тиждень

 

18.30-21.00

Основи ЗЕД. Митна справа в Україні, визначення основних положень та термінів, основні законодавчі акти, що регулюють порядок переміщення, декларування і митного оформлення товарів.

 

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів. Митні режими. Митне оформлення товарів в залежності від заявленого режиму.

 

18.30-21.00

Умови та порядок декларування товарів. Митна декларація на бланку єдиного адміністративного документу (МД ЄАД). Типи митних декларацій.

Практичне заняття. Заповнення митних декларацій.

 

18.30 – 21.00

Митне оформлення товарів із застосування МД ЄАД. Митний огляд. Відмова у прийнятті та оформленні МД.

 

18.30-21.00

Порядок заповнення МД ЄАД відповідно до напрямку переміщення та обраного митного режиму. Класифікатори, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій.

2 тиждень

 

18.30-21.00

Основи ЗЕД. Закон України про ЗЕД – правова основа здійснення ЗЕД. Види контрактів (договорів).

Квотування та ліцензування. Ліцензії, їх види. Інші види контролю.

 

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів. Гармонізована система опису та кодування товарів. Митний тариф України (УКТ ЗЕД).

 

18.30 – 21.00

Основні правила інтерпретації класифікації товарів. Практичне заняття Визначення кодів  по УКТ ЗЕД.

 

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів. Особливості митного оформлення автотранспортних засобів юридичними та фізичними особами. Особливості митного оформлення майна,  що надходить до статутного фонду підприємств з іноземними інвестиціями. Особливості ідентифікації товарів військового призначення та подвійного використання (Державна система експортного контролю).

 

18.30-21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД.

Митний тариф України. Мито та його види. Особливі види мита. Об’єкти оподаткування митом, платники мита. База оподаткування митом. Ставки мита. Звільнення від оподаткування мита.

   Порядок нарахування та стягнення митних платежів.

3  тиждень

 

18.30-21.00

Митна вартість та методи її визначення.

Порядок декларування митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України. Контроль правильності визначення митної вартості, коригування митної вартості товарів. Методи визначення вартості товарів. 

 

18.30-21.00

Практичне заняття. Заповнення декларації митної вартості.

 

18.30 – 21.00

Митні брокери і декларанти. Визначення понять. Умови впровадження посередницької діяльності митного брокера.

Порядок контролю за доставкою товарів в митницю призначення. Особливості використання і заповнення документів контролю за доставкою товарів.

 

18.30 – 21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД Практичне заняття. Порядок нарахування та стягнення митних платежів.

4 тиждень

 

18.30 - 21.00

 

Митно-тарифне регулювання ЗЕД. Визначення країни походження товарів та критерії достатньої переробки товарів. Документальне підтвердження походження товарів. Преференційні та не преференційні сертифікати про походження товарів. Порядок підтвердження країни походження товарів. Верифікація сертифікатів про походження товарів з України.

 

18.30 – 21.00

Застосування програмного забезпечення MD-office. Практичне заняття. Знайомство з програмним забезпеченням  MD-office.

Увага! При можливості взяти на заняття свій ноутбук.

 

18.30 – 21.00

Застосування програмного забезпечення MD-office. Практичне заняття. Заповнення митної декларації.

Увага! При можливості взяти на заняття свій ноутбук.

 

18.30 – 21.00

Використання можливостей програмного комплексу «QDPro» для  вирішення завдань при здійсненні зовнішньоекономічних операцій. Практичне заняття. Увага!!! Заняття проводиться за адресою, вказаною нижче.

(НТФ "ІНТЕС" - вул.C.Руданського,4-6, секція 5).

18.30 – 21.00

Використання можливостей програмного комплексу «QDPro» для  вирішення завдань при здійсненні зовнішньоекономічних операцій. Практичне заняття. Увага!!! Заняття проводиться за адресою, вказаною нижче.(НТФ "ІНТЕС"- вул.C.Руданського,4-6, секція 5).