Курси митних брокерів і декларантів | Курсы таможенных брокеров и декларантов

Для тих, хто прагне працювати професійно:
КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

| КУРСЫ ТАМОЖЕННЫХ БРОКЕРОВ И ДЕКЛАРАНТОВ

Увага! Ведеться попередній запис на курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов.

Курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов розпочнуть свою роботу 1 серпня 2016 року.

Ми продовжуємо проводити попередній запис слухачів для зарахування на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров.

Кількість слухачів на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров обмежена!

Для отримання більш повної інформації та записатися на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров, телефонуйте (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (063) 310 15 14, (067) 449 20 92 або електронною поштою Надішліть заявку для зарахування на курси митних брокерів| курсы таможенных брокеров.

Курсы таможенных брокеров

Вагомі причини для занять:

  • від контракту - до митного оформлення товару
  • стаціонарна учбово-методична база
  • користування бібліотекою Асоціації
  • робота на ПК зі спеціальними програмами для складання ВМД і ведення ЗЕД
  • спілкування й консультації із досвідченими брокерами
  • кожному слухачеві -" БУКВАР митного брокера", "Митний кодекс України".
  • сприяння у працевлаштуванні й консультаційній підтримці випускників курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров

Ознайомтеся з:

У вересні 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 04.08.15 № 693 «Про діяльність митних брокерів», яким, зокрема, визнано таким, що втратив чинність наказ Держмитслужби України від 18.08.09 № 767 «Про затвердження Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів».

Це означає те, що з 18.09.15, для того щоб мати можливість працювати агентом з митного оформлення, не потрібно вже здавати відповідний іспит в митниці для отримання спеціального дозвільного документу (посвідчення).

Це дуже позитивна новина!!!

ПРОТЕ, зазначеним наказом Мінфіну України від 04.08.15 № 693 зобов’язано митниці письмово інформувати ДФС про встановлені систематичні помилки, визначені частиною першою статті 268 Митного кодексу України, які допустили агенти з митного оформлення у митних деклараціях.

Так, відповідно до частини першої статті 268 Митного кодексу України допущення у митній декларації помилок, які не призвели до неправомірного звільнення від сплати митних платежів або зменшення їх розміру, до незабезпечення дотримання заходів тарифного та/або нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, не тягне за собою застосування санкцій, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами України, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

Відповідно до частини третьої статті 268 Митного кодексу України – якщо особа систематично (більше двох разів протягом місяця) допускає у митній декларації помилки, зазначені в частині першій цієї статті (крім орфографічних помилок), орган доходів і зборів застосовує до такої особи санкції, передбачені цим Кодексом та іншими законодавчими актами України.

Згідно з вимогами частини другої статті 412 Митного кодексу України дія дозволу на митну брокерську діяльність зупиняється, зокрема:

у разі невиконання підприємством вимог, встановлених цим Кодексом, актами Кабінету Міністрів України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику...

Отже, у разі допущення помилок у митних деклараціях більше двох разів за місяць працівниками митного брокера (незалежно в якій митниці здійснювалось декларування товарів та кількість осіб, які допустили помилки), діяльність такого підприємства може бути призупинена до 30 днів, що потягне для митного брокера відповідні негативні, в тому числі й фінансові, наслідки.

Таким чином, кожен митний брокер повинен бути зацікавлений в професіоналізмі співробітників його компанії (агентів з митного оформлення), підвищенні їх кваліфікації для мінімізації ризиків в діяльності підприємства.

Саме Асоціація митних брокерів України надає можливість отримати необхідні знання як для новачків в митній брокерській діяльності, так й підвищити рівень знань вже працюючих агентів з митного оформлення, так як лекції проводять досвідчені фахівці митної справи.

Тривалість курсів митних брокерів | курсов таможенных брокеров: 4 тижні.

Дні занять: щодня, крім вихідних та святкових днів.

Час занять: з 18:30 до 21:00.

Вартість курсів митних брокерів | Стоимость курсов таможенных брокеров: 1680,00 грн. із ПДВ

Адреса: м. Київ, вул.Чигоріна,57а (Український державний університет фінансів і міжнародної торгівлі (метро "Дружби Народів")

Телефон для довідок: (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (067) 449 20 92, (063) 310 15 14.

Надіслати заявку для зарахування на курси митних брокерів | курсы таможенных брокеров

Розклад занять

1 –й тиждень

понеділок

18.30 – 21.00

Основи ЗЕД. Митна справа в Україні, визначення основних положень та термінів, основні законодавчі акти, що регулюють порядок переміщення, декларування і митного оформлення товарів.

вівторок

18.30 – 18.50

 

18.50 - 21.00

Умови добровільного страхування відповідальності митних брокерів.

Митні брокери і декларанти. Визначення понять. Ліцензійні умови впровадження посередницької діяльності митного брокера. Правила складання іспитів посередницької діяльності митного брокера.

Митні склади. Положення про відкриття та діяльність митних складів (МС). Склади тимчасового зберігання. Положення про склади тимчасового зберігання (СТЗ). Магазини безмитної торгівлі (МБТ). Особливості декларування.

середа

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів.

Гармонізована система опису та кодування товарів. Митний тариф України (УКТ ЗЕД).

 

четвер

18.30 – 21.00

Основні правила  інтерпретації класифікації товарів. Практичне заняття. Визначення кодів товарів по УКТ ЗЕД.

п’ятниця

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів.

Особливості митного оформлення автотранспортних засобів юридичними та фізичними особами. Особливості митного оформлення майна,  що надходить до статутного фонду підприємств з іноземними інвестиціями. Особливості ідентифікації товарів військового призначення та подвійного використання (державна система експортного контролю).

2 тиждень

понеділок

18.30 – 21.00

Основи ЗЕД. Закон України про ЗЕД - правова основа здійснення ЗЕД. Види контрактів (договорів): купівлі-продажу, комісії, доручення, консигнації, лізингу, при бартері та операціях з давальницькою сировиною.

вівторок

18.30 – 21.00

Порядок декларування та митного оформлення товарів. Митні режими.

середа

18.30-21.00

 

Порядок декларування та митного оформлення товарів. Митне оформлення товарів в залежності від заявленого режиму.

четвер

18.30 – 21.00

Умови та порядок декларування товарів. Митна декларація на бланку єдиного адміністративного документу (МД ЄАД). Типи митних декларацій.

п’ятниця

18.30 – 21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД.

Митні платежі. Види та порядок нарахування.

3 тиждень

понеділок

18.30 – 21.00

Порядок заповнення МД ЄАД відповідно до напрямку переміщення та обраного митного режиму. Класифікатори, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій.

вівторок

18.30 – 21.00

Митне оформлення товарів із застосування МД ЄАД. Митний огляд. Відмова у прийнятті та оформленні МД.

середа

18.30 – 21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД.

Митний тариф України. Мито та його види. Особливі види мита. Об’єкти оподаткування митом, платники мита. База оподаткування митом . Ставки мита. Звільнення від оподаткування мита.

четвер

18.30 – 21.00

Митна вартість і методи її визначення.

Порядок декларування митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України. Контроль правильності визначення митної вартості, коригування митної вартості товарів. Методи визначення вартості товарів.

п’ятниця

18.30 – 21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД (практичне заняття). Порядок нарахування та стягнення митних платежів.

4 тиждень

понеділок

 

Основи ЗЕД. Квотування та ліцензування .Ліцензії, їх види. Спеціальний режим експорту товарів. Інші види контролю: прикордонний, ветеринарний, санітарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний, та ін.

вівторок

18.30 – 21.00

Митно-тарифне регулювання ЗЕД. Визначення країни походження товарів та критерії достатньої переробки товарів. Документальне підтвердження походження товарів. Преференційні та не преференційні сертифікати про походження товарів. Порядок підтвердження країни походження товарів. Верифікація сертифікатів про походження товарів з України.

середа

18.30 – 21.00

Застосування програмного забезпечення MD-office. Практичне заняття. Знайомство з програмним забезпеченням  MD-office.

Увага! При можливості взяти на заняття свій ноутбук.

четвер

18.30 – 21.00

Застосування програмного забезпечення MD-office. Практичне заняття. Знайомство з програмним забезпеченням  MD-office.

п’ятниця

18.30 – 21.00

Застосування програмного забезпечення MD-office. Практичне заняття. Знайомство з програмним забезпеченням  MD-office.

5 тиждень

понеділок

18.30 – 21.00

Декларування та митне оформлення товарів. Використання можливостей програмного комплексу «QDPro» для  вирішення завдань при здійсненні зовнішньо-економічних операцій.

вівторок

18.30 – 21.00

Декларування та митне оформлення товарів (практичне заняття). Увага!!! Заняття проводиться за адресою, вказаною нижче. Використання можливостей програмного комплексу  "QDProfessional" для вирішення завдань при здійсненні зовнішньоекономічних операцій. (НТФ "ІНТЕС" - вул.C.Руданського,4-6, секція 5).