Державні органи

Звернення АМБУ до Президента України Порошенка П.О., Прем'єр-міністра Яценюка А.П.

Вих. № 16/59 від 15 жовтня 2015 року

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ Порошенку Петру Олексійовичу

ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ Яценюку Арсенію Петровичу

Шановний Петре Олексійовичу!

Шановний Арсеніє Петровичу!

Асоціація митних брокерів України висловлює свою повагу та звертається з таким.

Асоціації стало відомо, що у Державній фіскальній службі України працює спільна робоча група у складі представників Міністерства юстиції України, Державного агентства з питань державної служби, Міністерства фінансів України га Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України, що проводить перевірку виконання ДФС України положень Закону України «Про очищення влади».

Міндоходів повідомляє! Послуги у Центрах обслуговування платників надаються до 20-ї години

Час прийому відвідувачів у ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг) – щоденно у робочі дні з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. та у суботу – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Шановні члени Асоціації митних брокерів України!

Розпочато процедуру громадського обговорення наступних проектів нормативно-правових актів, головним розробником яких є Міністерство доходів і зборів України, шляхом їх оприлюднення на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України (розділ Діяльність / Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів / 2013), а саме:

 

Повідомлення Міндоходів: Відтепер відшкодування ПДВ можна отримати у вигляді фінансового казначейського векселя

До 1 січня 2014 року платник податку може за власним бажанням отримати бюджетне відшкодування податку на додану вартість у вигляді фінансового казначейського векселя.

Повідомлення Міндоходів: Адміністрування єдиного соціального внеску у вересні здійснюватиме Пенсійний фонд

Для забезпечення своєчасних пенсійних виплат за вересень Міндоходів та Пенсійний фонд України домовилися про подовження виконання останнім функцій з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Триває громадське обговорення проекту наказу Міністерства фінансів України

Проектом наказу пропонується визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року № 632 «Про затвердження Положення про випадки, умови та порядок застосування генеральної фінансової гарантії», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26 червня 2012 року за № 1068/21380.

Міндоходів повідомляє: Замінено сертифікат центрального шлюзу приймання електронної звітності

У зв’язку з утворенням Міністерства доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної митної служби України та Державної податкової служби України замінено сертифікат центрального шлюзу приймання електронної звітності Міністерства доходів і зборів України.

Україна вивчатиме правила міжнародної комерційної торгівлі на сесії спецкомісії ООН

Делегація України, у складі представників Міністерства юстиції, візьме участь у Вісімнадцятій сесії Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ), яка відбудеться 8-12 листопада 2010 року у м. Відень (Австрія).

Лист МОЗ: Щодо переліку документів необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів

Лист Міністерства охорони здоров'я України щодо переліку документів необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України

RSS-матеріал