Проекти законів України

Нова редакція проекту Митного кодексу України

Відбулося засідання Комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики щодо доопрацювання проекту Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та інших деяких законодавчих актів України".

У Верховній Раді України підготовлено проект митної реформи

У Верховній Раді підготовлено проект митної реформи. Новий митний кодекс дасть митникам право вести оперативно-розшукову діяльність і здійснювати перевірки імпортерів.

Нова редакція Митного кодексу - підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці

Робочою групою з підготовки нової редакції Митного кодексу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, до якої входять також представники Ради підприємців при КМУ, підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці до Проектів Законів про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України .

Оприлюднено Проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»

Робочою групою з питань доопрацювання Митного кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, підготовлений проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (реєстр. номер 8130-1).

У Верховній Раді України створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу

У Комітеті з питань податкової та митної політики створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу України. Про це повідомили в прес-службі ВР.

Таке рішення було ухвалене на робочій нараді, в якій взяли участь народні депутати, представники Кабінету Міністрів, Державної митної служби, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Європейської бізнес-асоціації, експерти.

Заява Президента України Віктора Януковича щодо Податкового кодексу

Я поділяю стурбованість людей тим, що в цьому проекті суттєво обмежені права підприємців, непомірно посилена роль податкової адміністрації.

Я категорично проти таких підходів і, користуючись правом вето, повертаю Податковий кодекс до Верховної Ради.

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України"

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України", який вноситься народним депутатом України Хомутинніком В.Ю.

Митна служба представила громадськості свою участь у розробці проекту змін до Митного кодексу України

У Держмитслужбі відбулась прес-конференція заступника Голови Служби Сергія Сьомки, на якій було представлено зміни, які заплановано внести до Митного кодексу України. Під час заходу заступник Голови закцентував увагу присутніх на основних нововведеннях у митному законодавстві, які передбачені у проекті Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів», а також розповів про нововведення, які, у разі прийняття закону, допоможуть удосконалити роботу як митникам, так і суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.

Митний кодекс за принципом Податкового - плутанина і розбрат

Не довівши до логічного завершення ситуацію з Податковим кодексом, тобто, не дочекавшись прийняття документа парламентом і його схвалення президентом, українські державні мужі взялися за Митний кодекс (МК).

Але, як свідчить практика, поспіхом в цій справі не варто керуватися. Якщо відкинути якість як не дуже вагому в Україну характеристику, то відносно МК є що сказати про кількість. Зараз у країні незалежно один від одного розробляється кілька проектів кодексу, і це вносить певну плутанину в такий захоплюючий процес, як законотворчість ...

Митна служба представляє громадськості результати роботи над змінами до Митного кодексу

5 листопада 2010 року о 1500 у Держмитслужбі відбудеться прес-конференція заступника Голови Служби Сергія Сьомки, присвячена роботі відомства над змінами до МКУ.

Михайло Бродський запропонував виробникам, імпортерам та митникам спільно формувати митну вартість товару

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський запропонував імпортерам, виробникам та Держмитслужбі спільно визначати єдину митну вартість товару. Про це очільник Комітету заявив під час засідання Громадської колегії Держкомпідприємництва щодо підготовки пропозицій до проекту нового Митного кодексу України.

Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про страхування»

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про страхування»» розроблено з метою забезпечення створення умов для здійснення завдань, покладених на митні органи, по здійсненню контролю за станом дотримання суб'єктами господарювання законодавства України з питань митної справи, захисту економічних інтересів України, якісною реалізацією митними органами завдань і функцій щодо здійснення контролюючих повноважень.

Основною метою підготовки законопроекту є законодавче врегулювання питання надання страховими компаніями митним органам інформації в рамках здійснення митного контролю після закінчення операцій митного оформлення товарів.

Проект Митного кодексу буде підготовлений протягом місяця

С. Тігіпко: Ми повинні спростити митні процедури. Проект Митного кодексу буде підготовлений протягом місяця. Про це заявив Віце-прем'єр Сергій Тігіпко під час конференції "Україна: реформи, конкурентоспроможність, інвестиції".

Проект Закону України: Про внесення змін до Митного кодексу України

На офіційному сайті Держмитслужби України розміщено Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України".

В аналізі регуляторного впливу до даного проекту зазначено, що прийняття Проекту Закону України позитивно вплине на формування сприятливого інституційного середовища у сфері митного оподаткування шляхом визначення остаточного переліку прав і обов’язків посадових осіб митних органів та підприємств, що запобігатиме розширенню функцій і прав однієї сторони та обмеженню прав другої, а також вирішенню спірних питань на розсуд митних органів. Детальна нормативна регламентація всіх аспектів правовідносин, що виникають при проведенні документальних перевірок між платниками податків та митними органами, забезпечить практичну реалізацію прав митних органів, визначених Кіотською конвенцією та Законом № 2181, за умови дотримання прав і законних інтересів платників податків з одночасною мінімізацією їх обов’язків.

Оприлюднено проект Податкового кодесу України

Кабинет Министров Украины вчера обнародовал проект Налогового кодекса для его общественного обсуждения.

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження принципу здійснення господарської діяльності суб'єктами приватного права без печаток)"

Проект ЗУ: Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва

Надаємо Вам остаточну редакцію проекту Закону України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", яка буде розглянута 21 травня 2010 р. на зустрічі Віце-прем'єр-міністра України С.Л. Тігіпка з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Проект ЗУ Про внесення змін до деяких Законів України щодо зменшення кількості видів діяльності, що підлягають ліцензуванню

Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України вноситься проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню".

RSS-матеріал