Проекти постанов КМУ

Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 28.01.2011 №3187/1/1-11 та відповідно до Законів України „Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні” та „Про державну підтримку малого підприємництва” Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні".

Проект ПКМУ: «Про затвердження Порядку проведення митними органами невиїзних документальних перевірок»

Держмитслужба України на своєму сайті опублікувала Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення митними органами невиїзних документальних перевірок».

Держмитслужба зазначає, що цей проект розроблено на виконання вимог Митного кодексу України та Податкового кодексу України з метою забезпечення вдосконалення діяльності митної служби України, прискорення митних формальностей і спрощення митних процедур, підвищення ефективності митного контролю, забезпечення митними органами здійснення якісного контролю за додержанням законодавства України з питань митної справи, захист економічних інтересів України тощо.

Проект ПКМУ: «Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів»

На офіційному сайті Держмитслужби України розміщено Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів».

Як зазначає Держмитслужба, цей проект розроблено з метою встановлення прозорих та чітких механізмів здійснення митними органами контролю правильності визначення митної вартості товарів, як бази оподаткування, під час процедур митного контролю й митного оформлення товарів, після їх завершення й пропуску товарів через митний кордон України, усунення перешкод при реалізації митними органами функцій контролюючого органу, удосконалення адміністрування податків та підвищення платіжної дисципліни, забезпечення митними органами здійснення якісного контролю за додержанням законодавства України з питань митної справи, захист економічних інтересів України тощо.

Прийняття цієї постанови Кабінету Міністрів України дасть змогу закріпити дієвий механізм здійснення митними органами контролю за правильністю визначення митної вартості.

Держкомпідприємництва не погодилося із ініціативою митної служби

Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва не погодив запропоновані митниками зміни до Митного кодексу України, які передбачають надання права після митного оформлення товару перевіряти підприємців, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Проект: Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження посередницької діяльності митного брокера

Проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження посередницької діяльності митного брокера та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)"

Урядовий комітет підтримав пропозиції Ради

Урядовий комітет з питань економічної політики на своєму засіданні 11 лютого 2010 року, після детального обговорення та врахування пропозицій Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, схвалив Порядок створення зон митного контролю, їх функціонування, а також нові вимоги, яким має відповідати вантажний митний комплекс, автопорт та автотермінал.

Про внесення змін до Порядку видачі, обліку і погашення векселів, виданих під час ввезення в Україну майна як внеску іноземного

Про внесення змін до Порядку видачі, обліку і погашення векселів, виданих під час ввезення в Україну майна як внеску іноземного інвестора до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, а також за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність, та сплати ввізного мита у разі відчуження цього майна.

Проект ПКМУ: Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Цим Проектом, зокрема, планується Порядок здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. № 339, викласти у новій редакції

Проект ПКМУ: Про внесення змін до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів...

Про внесення змін до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях і Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних експрес-відправленнях.

Цей проект буде розглянуто на відкритому засіданні Кабінету Міністрів України 27.01.10р.

Уряд прийматиме рішення з підприємцями

У середу, 27 січня 2010 року відбудеться розширене засідання Уряду за участю підприємців, на якому будуть розглянуті проекти нормативно-правових актів, підготовлені спільно з бізнесом.

Проект ПКМУ: Про внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 5 грудня 2007 № 1392 та від 29 грудня 2007 № 1409

Мінекономіки має намір скоротити строк завершення імпортних операцій без ввезення товару на територію України. Відповідний проект урядової постанови оприлюднений на офіційному сайті Міністерства.

RSS-матеріал