Проекти наказів ДМСУ

Проект Наказу ДМСУ: Про затвердження Умов електронного декларування

Запропонований проект спрямований на удосконалення процедури допуску підприємств до електронного декларування товарів, ведення їх Реєстру.

З метою скорочення часу для розгляду питань про внесення підприємств до Реєстру підприємств, допущених до електронного декларування заява таким підприємством буде надаватися не в митний орган, а безпосередньо до Держмитслужби.

З метою спрощення допуску підприємств до електронного декларування Держмитслужбою переглянуто критерії оцінки, яким повинні відповідати підприємства для подання електронних документів, передбачена можливість включення до Реєстру підприємств, допущених до електронного декларування митних брокерів.

Держкомпідприємництва не погодилося із ініціативою митної служби

Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва не погодив запропоновані митниками зміни до Митного кодексу України, які передбачають надання права після митного оформлення товару перевіряти підприємців, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Проект наказу ДМСУ: Про затвердження Положення про умови та порядок проведення тендера (конкурсу) з визначення ....

На сайті Держмитслужби України 24 червня 2010 року розміщено проект наказу Держмитслужби України "Про затвердження Положення про умови та порядок проведення тендера (конкурсу) з визначення спеціалізованих підприємств – організаторів митних аукціонів".

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються по факсу за номером (044) 247-28-55 на ім’я директора Департаменту фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Держмитслужби України Околіти Марії Василівни, а також на адресу Держкомпідприємництва: поштову – м. Київ, вул. Арсенальна 9/11 й електронну - press@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акту Держмитслужби приймаються в продовж одного місяця з дати оприлюднення проекту.

Нові ліцензійні умови провадження діяльності митного брокера

З метою проведення робочої зустрічі з питань удосконалення нормативно - правових актів, що регламентують процедуру прийняття іспитів у представників митних брокерів та обговорення питань внесення змін до Ліцензійних умов на право провадження посередницької діяльності митного брокера Державною митною службою України прийнято рішення про проведення робочої зустрічі з порушених вище питань.

Робоча зустріч відбудеться 20 травня 2010 року об 11:00 годині

Проект наказу ДМСУ: Про затвердження Порядку справляння акцизного збору при ввезенні товарів на митну територію України...

На сайті Держмитслужби України опубліковано проект наказу ДМСУ "Про затвердження Порядку справляння акцизного збору при ввезенні товарів на митну територію України суб'єктами підприємницької діяльності"

Проект наказу ДМСУ: Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби.....

Пропонуємо ознайомитись із проектом Наказу Держмитслужби України "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби щодо митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації".

Постановку суб’єктів ЗЕД на облік в митних органах буде спрощено

Державною митною службою України підготовлено проект наказу, який дозволить спростити процедуру поставлення на облік суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах.

Новий порядок справляння акцизного збору…

Державною митною службою України розпочато громадське обговорення проекту наказу "Про затвердження Порядку справляння акцизного збору при ввезенні товарів на митну територію України суб’єктами підприємницької діяльності".

Проект Наказу ДМСУ: Про затвердження узагальнюючого податкового роз'яснення щодо повернення надмірно сплачених податків і зборів

Проект Наказу Держмитслужби України "Про затвердження узагальнюючого податкового роз'яснення щодо повернення надмірно сплачених податків і зборів (обов'язкових платежів) суб'єктам господарювання відповідно до Порядку випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України, затвердженого наказом Держмитслужби від 17.03.2008 № 230, у разі подання ними відповідної заяви після закінчення місячного терміну з дня прийняття митним органом рішення про застосування митної вартості товарів, заявленої декларантом"

RSS-матеріал