Інші НПА

Протокол між ДМСУ та Службою доходів Міністерства фінансів Грузії про взаємне визнання окремих результатів митного контролю...

Протокол між Державною митною службою України та Службою доходів Міністерства фінансів Грузії про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів та транспортних засобів, а також накладеного митного забезпечення під час здійснення митних операцій.

Рішення Комітету ВРУ "Про забезпечення застосування окремих положень Податкового кодексу України"

Надаємо текст Рішення Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики "Про забезпечення застосування окремих положень Податкового кодексу України". Це рішення направлене у Міністерство фінансів України та Державну податкову службу України для врахування в роботі.

МОЗ: Про затвердження Переліку харчових продуктів, щодо яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів

Міністерство охорони здоров'я України відповідно до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" затвердило перелік харчових продуктів, щодо яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів.

Новий Митний кодекс під ялинку

Держдума Російської Федерації прийняла в другому читанні законопроект "Про митне регулювання в РФ", який замінює внутрішній Митний кодекс РФ. 600-сторінковий документ .про нові правила зовнішньої торгівлі прийнятий із запізненням на півроку і набуде чинності під Новий рік

Серед важливих для бізнесу новацій закону - введення інституту уповноваженого економічного оператора.

«Відбілення» ринку побутової техніки та електроніки - завдання митниці на найближчий час

Державна митна служба України розпочала втілення масштабного проекту, результатом якого повинно стати «відбілення» ринку побутової техніки та електроніки в Україні.

В ГАИ уточнили перечень документов, которые необходимо иметь при себе водителю

Специалисты ГАИ решили дополнительно разъяснить, какие документы необходимо иметь водителю, осуществляющему грузовые перевозки, а какие вовсе не обязательны, в силу чего работники Госавтоинспекции не вправе их требовать.

RSS-матеріал