Громадяни

КМУ: Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

Кабінет Міністрів України Постановою від 01 червня 2011 р. N 567 затвердив Правила оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію. Також внесено зміни до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 р. N 1074.

До «Євро-2012» українські та польські митники проведуть експеримент щодо спільного митного контролю

12 березня в пункті пропуску «Медика» відбулась робоча зустріч представників Львівської та Перемишльської митниць. Зокрема, йшлося про те, що до «Євро-2012» українські та польські митники проведуть експеримент щодо спільного митного контролю. Повідомила прес-служба Львівської митниці.

Постанова КМУ: Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 затверджені:

- Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;

- Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Розповсюджена в деяких ЗМІ інформація щодо припинення дії зеленого коридору у Бориспільському аеропорту не відповідає дійсності

Оформлення пасажирів та багажу відбувається у повній відповідності до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур (Кіото 1973)...

Указаны документы, дающие право иммигрантам на беспошлинный ввоз личных вещей

Обозначен перечень документов, которые могут подтверждать право граждан, въезжающих на постоянное место жительства (ПМЖ) в Украину, на таможенное оформление личных вещей с освобождением от налогообложения (в том числе и от пошлины).

Проект ПКМУ: Про внесення змін до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів...

Про внесення змін до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях і Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних експрес-відправленнях.

Цей проект буде розглянуто на відкритому засіданні Кабінету Міністрів України 27.01.10р.

Про роботу телефону довіри Держмитслужби за 2009 рік

Управління внутрішньої безпеки Держмитслужби України оприлюднило інформацію про роботу телефону довіри Держмитслужби за 2009 рік.

RSS-матеріал