Митниці

ДМСУ: Про справляння єдиного збору в пунктах пропуску

Держмитслужба України надала роз'яснення, якщо транспортний засіб самостійно здійснює рух автомобільним шляхом, нарахування єдиного збору здійснюється за ставками, передбаченими статтею 5 Закону України від 04.11.99 № 1212-XIV "Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України".

ДМСУ: Про ліквідацію та створення митних постів у структурі Київської регіональної та Київської обласної митниць

Держмитслужбою України внесено зміни до структури Київської регіональної та Київської обласної митниць.

Південній (Одеській) митниці 216 років

27 травня 1794 року імператриця Катерина ІІ видає рескрипт про устрій Хаджибейської військової гавані з пристанню для купецьких судів: “Желая распространить торговлю на Черном море и уважая выгодное положение Хаджибея и сопряженные с ним многие пользы признали мы нужным устроить там военную гавань купно с пристанью купеческих судов… Повелеваем открыть свободный вход в Хаджибейскую гавань купеческим судам как наших подданных, так и чужестранных держав… дозволяя привозить и погружать для вывоза товары. Устроение в сем месте таможни и карантина почитаем мы необходимо нужным…” та дає розпорядження графу П.Зубову по розробці пропозицій відносно штатного розпису створюваній митниці.

Оптимізовано структуру Енергетичної регіональної митниці

Державна митна служба України на своєму відомчому сайті повідомила, що Наказом Держмитслужби України від 17.12.10 № 1486 встановлено, що з 24.12.10 зоною діяльності Енергетичної регіональної митниці є митна територія України зі спеціалізацією митного контролю та митного оформлення природного газу, нафти, нафтопродуктів та електроенергії, що переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом та лініями електропередачі.

Наказ ДМСУ: Про ліквідацію митного поста "Гайворон" Кіровоградської митниці

Державна митна служба України своїм наказом від 13.12.2010 №1468 ліквідувала митний пост "Гайворон" Кіровоградської митниці.

Оголошення для громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності

Ягодинська митниця повідомляє реквізити для зарахування коштів попередньої оплати за митне оформлення від юридичних та фізичних осіб з 27 жовтня 2010 року:

Наказ ДМСУ: Про проведення перевірки

З метою забезпечення перевірки готовності митних органів до практичної реалізації Плану впровадження першочергових заходів з реалізації Концепції реформування діяльності митної служби України “Обличчям до людей” створена робоча група, яка направлена до окремих митних органів, визначених в Плані-завданні.

ДМСУ: ТЕРМІНОВО! Щодо роботи спеціальних груп

З метою забезпечення перевірки готовності митних органів до практичної реалізації Концепції реформування діяльності митної служби України «Обличчям до людей», контролю виконання вимог наказів та інструктивних листів Держмитслужби, спрямованих на вдосконалення процедур митного оформлення товарів, № 1127 від 01.10.10, № 1205 від 13.10.2010, № 1242 від 19.10.2010, № 1319 від 01.11.2010, листа Держмитслужби від 08.102010 № 11/1-10.10/11664-ЕП, аналізу стану організаційно - управлінської діяльності керівників митних органів по виконанню завдань керівництва Держмитслужби в контексті вдосконалення та спрощення процедур митного контролю та оформлення товарів та транспортних засобів, в період з 02.11.2010 по 30.11.2010 спеціальними групами Держмитслужби (далі – робочі групи) будуть проведені відповідні контрольні заходи в зонах діяльності митних органів України.

У Ягодині відновив роботу вантажний митний термінал на в’їзд в Україну

З 1 листопада на Ягодинській митниці, що у Волинській області, відновлено роботу вантажно-митного терміналу на в'їзд в Україну. Про це повідомив голова облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області.

Наказ ДМСУ: Про визначення зон діяльності Запорізької та Східної митниць

Припиняється з 15.10.2010 здійснення митних процедур Бердянською та Маріупольською митницями.

Про початок роботи Вінницької, Дністровської, Луганської, Сумської, Східної та Чернігівської митниць

Держмитслужба України повідомляє про початок роботи з 01 вересня 2010 року Вінницької, Дністровської, Луганської, Сумської, Східної та Чернігівської митниць в межах зон діяльності визначених пунктом 3 наказу Держмитслужби від 28.05.2010 № 548 „Про оптимізацію структури митних органів”

Наказ ДМСУ: Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

Держмитслужба України вносить зміни до зон діяльності деяких митних органів.

RSS-матеріал