Накази ДМСУ

Триває громадське обговорення проекту наказу Міністерства доходів і зборів України

Міністерством доходів і зборів України розроблено проекту наказу «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу  Державної митної служби України від 23 серпня 2005 року №782».

Наказ Держмитслужби України від 23 серпня 2005 року № 782 «Про затвердження Порядку прийняття Державною митною службою України від імпортерів підакцизних товарів декларацій про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.09.2005 за № 1005/11285.

ДМСУ: Про ліквідацію та створення митних постів у структурі Київської регіональної та Київської обласної митниць

Держмитслужбою України внесено зміни до структури Київської регіональної та Київської обласної митниць.

Наказ ДМСУ: Про затвердження Єдиного порядку функціонування у вантажних митних комплексах електронного обліку товарів

Держмитслужба України затвердила Єдиний порядок функціонування у вантажних митних комплексах, автопортах, автотерміналах системи електронного обліку товарів і транспортних засобів, Порядок фіксації переміщення товарів і транспортних засобів територією вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала та Вимоги, яким повинно відповідати програмне забезпечення.

Наказ ДМСУ: Про затвердження Пояснень до УКТ ЗЕД та втрату чинності деяких наказів Держмитслужби

Держмитслужба України затвердила Пояснення до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, які побудовані на основі Пояснень до Гармонізованої системи опису та кодування товарів 2007 року (Explanatory notes Harmonized commodity description and coding system. Fourth Edition (2007) World Customs Organization) і Пояснень до Комбінованої номенклатури Європейcького Союзу (Official Journal of the European Union, C 133, Volume 51,30 May 2008).

Наказ ДМСУ: Про заходи щодо введення системи визначення ризикових показників за суб’єктними ознаками («Білий» та «Чорний» списки

З метою реалізації завдань з реформування митної служби України, передбачених Концепцією реформування діяльності митної служби України на 2011-2015 роки «Обличчям до людей», щодо поширення принципу селективності контролю на основі автоматизованого управління ризиками наказом Державної митної служби України від 17.12.2010 № 1485 затверджено Критерії та Порядок формування Реєстру підприємств, переміщення якими товарів та транспортних засобів мають ознаки ризикованості або сумнівності («Чорний список»).

Оптимізовано структуру Енергетичної регіональної митниці

Державна митна служба України на своєму відомчому сайті повідомила, що Наказом Держмитслужби України від 17.12.10 № 1486 встановлено, що з 24.12.10 зоною діяльності Енергетичної регіональної митниці є митна територія України зі спеціалізацією митного контролю та митного оформлення природного газу, нафти, нафтопродуктів та електроенергії, що переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом та лініями електропередачі.

Наказ ДМСУ: Про ліквідацію митного поста "Гайворон" Кіровоградської митниці

Державна митна служба України своїм наказом від 13.12.2010 №1468 ліквідувала митний пост "Гайворон" Кіровоградської митниці.

ДМСУ: Про затвердження Методики хронометражу часу, необхідного для проведення митного контролю та митного оформлення товарів...

Держмитслужба України Наказом від 01.11.2010 №1319 затвердила Методику хронометражу часу, необхідного для проведення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів,що використовуються для їх переміщення, у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення.

Наказ ДМСУ: Про проведення перевірки

З метою забезпечення перевірки готовності митних органів до практичної реалізації Плану впровадження першочергових заходів з реалізації Концепції реформування діяльності митної служби України “Обличчям до людей” створена робоча група, яка направлена до окремих митних органів, визначених в Плані-завданні.

Наказ ДМСУ: Про внесення доповнень до Методичних рекомендацій із застосування окремих положень Митного кодексу України

Наказ ДМСУ: Про внесення доповнень до Методичних рекомендацій із застосування окремих положень Митного кодексу України, що стосуються питань визначення митної вартості товарів, які імпортуються на митну територію України.

Наказ ДМСУ: Про встановлення часових нормативів митного контролю та оформлення товарів за вантажною митною декларацією

Держмитслужба установила, що митний контроль та оформлення товарів за вантажною митною декларацією, в якій заявлено не більше 10 товарних підкатегорій, здійснюється посадовими особами митного органу у строк, що не перевищує 2 годин.

Наказ ДМСУ: Про визначення зон діяльності Запорізької та Східної митниць

Припиняється з 15.10.2010 здійснення митних процедур Бердянською та Маріупольською митницями.

При митному оформленні квітів, що імпортуються в Україну, жодного суб’єктивізму немає

Особливістю торгівлі квітковою продукцією є те, що переважною кількістю торгівлю нею здійснюють не безпосередні виробники, а торгівельні агенти, до того ж розташовані в офшорних зонах, що робить непрозорими зовнішньоекономічні операції.

Тому Державна митна служба України була вимушена вжити додаткових заходів, спрямованих на посилення контролю за митним оформленням живих рослин та квіткової продукції...

Наказ ДМСУ: Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

Держмитслужба України вносить зміни до зон діяльності деяких митних органів.

RSS-матеріал