Заповнення ВМД

Держмитслужба затвердила Умови електронного декларування

Тенденції світового розвитку встановлюють нові завдання зі спрощення митних процедур та процедур логістики, для чого необхідно створювати електронні інформаційні системи: доступні, керовані, безпечні та контрольовані.
Держмитслужбою проводиться цілеспрямована робота із широкого впровадження у роботу митних органів процедур з митного контролю та оформлення, заснованих на застосуванні інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Електронна митниця почала працювати. Оформлені перші електронні декларації

Держмитслужба розпочала реалізацію пілотного проекту з декларування, митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних декларацій.

Перші 4 декларації оформлені компаніями ДП «Авто Інтернешенел» та АТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Лист ДМСУ: Щодо особливостей заповнення окремих граф ВМД при частковому умовному звільненні

Згідно з підпунктом 206.2.4 пункту 206.2 статті 206 Податкового кодексу України у разі ввезення товарів на митну територію України у митному режимі тимчасового ввезення (вивезення) застосовується умовне звільнення від оподаткування. Держмитслужба України надала роз'яснення щодо особливостей заповнення окремих граф ВМД при частковому умовному звільненні.

Про засвідчення копії ВМД у разі митного оформлення двох і більше транспортних засобів за однією вантажною митною декларацією

З метою забезпечення єдиного підходу митних органів до вирішення цього питання, спрощення та прискорення процедур митного оформлення транспортних засобів, дотримання вимог Порядку, запровадити з 01.12.2010 засвідчення копій вантажних митних декларацій згідно з пунктом 28 Порядку – печаткою митного органу (негербовою), печаткою відділу організаційного та документального забезпечення.

Проект Наказу ДМСУ: Про затвердження Умов електронного декларування

Запропонований проект спрямований на удосконалення процедури допуску підприємств до електронного декларування товарів, ведення їх Реєстру.

З метою скорочення часу для розгляду питань про внесення підприємств до Реєстру підприємств, допущених до електронного декларування заява таким підприємством буде надаватися не в митний орган, а безпосередньо до Держмитслужби.

З метою спрощення допуску підприємств до електронного декларування Держмитслужбою переглянуто критерії оцінки, яким повинні відповідати підприємства для подання електронних документів, передбачена можливість включення до Реєстру підприємств, допущених до електронного декларування митних брокерів.

НБУ: щодо заповнення графи 44 вантажної митної декларації за наявності у зовнішньоекономічному договорі (контракті) двох дат

Роз'яснення щодо заповнення графи 44 вантажної митної декларації за наявності у зовнішньоекономічному договорі (контракті) двох дат підписання

Звіт про базове відстеження результативності ПКМУ від 02.03.2010 № 212

Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 212 «Про внесення змін до Положення про вантажну митну декларацію та постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2002 № 243»

ДМСУ: Інформація щодо типів товарів, які розроблені у минулих роках, обов’язково повинна бути зазначена у графі 31 ВМД

Інформація щодо типів або модельних рядів товарів, які розроблені у минулих роках та продовжують виробляться у поточному році, обов’язково повинна бути зазначена декларантом у графі 31 ВМД та підтверджена документально.

Кабінетом Міністрів України створено умови для застосування електронної вантажної митної декларації

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 р. № 574 та від 1 березня 2002 р. № 243» затверджено зміни до Положення про вантажну митну декларацію (далі – Положення) та постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення механізму бюджетного відшкодування податку на додану вартість за операціями з експорту продукції», спрямовані на використання суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вантажної митної декларації у формі електронного документа.

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 р. N 574 та від 1 березня 2002 р. N 243

Кабінет Міністрів України постановою від 02.03.2010 N 212 вніс зміни до Положення про вантажну митну декларацію.

Проект наказу ДМСУ: Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби.....

Пропонуємо ознайомитись із проектом Наказу Держмитслужби України "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби щодо митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації".

RSS-матеріал