Державний кордон

ДМСУ: Про справляння єдиного збору в пунктах пропуску

Держмитслужба України надала роз'яснення, якщо транспортний засіб самостійно здійснює рух автомобільним шляхом, нарахування єдиного збору здійснюється за ставками, передбаченими статтею 5 Закону України від 04.11.99 № 1212-XIV "Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України".

КМУ: Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

Кабінет Міністрів України Постановою від 01 червня 2011 р. N 567 затвердив Правила оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію. Також внесено зміни до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 р. N 1074.

Для врахування в роботі при здійсненні митного оформлення товарів, що переміщуються із застосуванням книжок (карнетів) А.Т.А.

Держмитслужба Україна надала перелік пунктів пропуску на російсько-українському кордоні, через які дозволено переміщення товарів із застосуванням книжок (карнетів) А.Т.А.

Митниця спростить контроль на кордоні

Державна митна служба має намір спростити прикордонний митний контроль та запровадити контроль всередині держави. Про це повідомив директор Департаменту Державної митної служби України Павло Пашко у ході програми "На зв’язку з урядом" на Першому національному телеканалі.

До «Євро-2012» українські та польські митники проведуть експеримент щодо спільного митного контролю

12 березня в пункті пропуску «Медика» відбулась робоча зустріч представників Львівської та Перемишльської митниць. Зокрема, йшлося про те, що до «Євро-2012» українські та польські митники проведуть експеримент щодо спільного митного контролю. Повідомила прес-служба Львівської митниці.

ДМСУ: Про затвердження Методики хронометражу часу, необхідного для проведення митного контролю та митного оформлення товарів...

Держмитслужба України Наказом від 01.11.2010 №1319 затвердила Методику хронометражу часу, необхідного для проведення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів,що використовуються для їх переміщення, у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення.

У Ягодині відновив роботу вантажний митний термінал на в’їзд в Україну

З 1 листопада на Ягодинській митниці, що у Волинській області, відновлено роботу вантажно-митного терміналу на в'їзд в Україну. Про це повідомив голова облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області.

Частково обмежено рух вантажних транспортних засобів на вантажному напрямку пункту пропуску «Вишнє Нємецьке - Ужгород»

В зв’язку з будівництвом суміжною стороною автомобільних ваг на вантажному напрямку пункту пропуску «Вишнє Нємецьке - Ужгород», словацькою стороною частково обмежено рух вантажних транспортних засобів.

Лист ДМСУ: Про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України

Лист Держмитслужби України про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про поліпшення умов оформлення транспортних засобів і вантажів в міжнародному пункті пропуску "Ягодин".

Лист ДМСУ: щодо справляння єдиного збору в пунктах пропуску через державний кордон України

Держмитслужба України надала роз'яснення щодо справляння єдиного збору в пунктах пропуску через державний кордон України при переміщенні вантажних та вантажно-пасажирських транспортних засобів без вантажу.

RSS-матеріал