Судові постанови

Практика розгляду судами адміністративних справ щодо спорів, пов’язаних зі справлянням податків і зборів митними органами

Таким чином, якщо митні органи, приймаючи вантажні митні декларації та пропускаючи товар на митну територію України, погоджувалися з відомостями щодо звільнення позивача від сплати ПДВ, чи з кодом товарної номенклатури, зазначеної імпортером, то відповідно до п. 10.3 ст. 10 Закону № 168/97-ВР та підпункту 4.2.1 п. 4.2 ст. 4 Закону № 2181-ІІІ Митниця не має правових підстав для прийняття податкових повідомлень–рішень про нарахування податкових зобов’язань у зв’язку з помилковим визначенням коду товарної номенклатури, зокрема, з посиланням на результати камеральної перевірки та на положення підпункту «в» підпункту 4.2.2 п. 4.2 ст. 4 Закону № 2181-ІІІ, дія якого не поширюється на митні органи.

Ухвала ВАСУ: Про визнання такими, що не поширюються на ЗЕД контракти окремих пунктів ПКМУ від 13.04.07 №619

Ухвала Вищого адміністративного суду України Про визнання такими, що не поширюються на зовнішньоекономічні контракти пунктів постанови Кабінету Міністрів України "Про тимчасову заборону ввезення окремих видів давальницької сировини на митну територію України" від 13 квітня 2007 №619.

RSS-матеріал