Класифікація товарів

Лист СБУ: про належність/неналежність до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

СБУ повідомило Держмитслужбу, що аналіз матеріалів звернень фізичних та юридичних осіб щодо отримання висновку СБУ про належність/неналежність до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації та товарів подвійного використання за 2010 рік показав, що автомагнітоли, домашні кінотеатри, відеомонітори, принтери, комп'ютерні маніпулятори, клавіатури та мобільні телефони за кодами УКТЗЕД збігаються з товарами наведеними у розділі 5 частіші 3 Списку, але їх митне оформлення можливо здійснювати без висновку СБУ.

ПКМУ: Про затвердження Порядку проведення митними органами невиїзних документальних перевірок

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011р. №71 затверджено Порядок проведення митними органами невиїзних документальних перевірок, в якому викладено основні вимоги щодо проведення митними органами невиїзних документальних перевірок, предметом яких є дані про своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено законом на митні органи.

ВАЖЛИВО!!! Лист ДМСУ: Про Митний тариф України

З 00 годин 15 січня 2011 року набув чинності Закон України від 21.12.2010 № 2829-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України»

Наказ ДМСУ: Про затвердження Пояснень до УКТ ЗЕД та втрату чинності деяких наказів Держмитслужби

Держмитслужба України затвердила Пояснення до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, які побудовані на основі Пояснень до Гармонізованої системи опису та кодування товарів 2007 року (Explanatory notes Harmonized commodity description and coding system. Fourth Edition (2007) World Customs Organization) і Пояснень до Комбінованої номенклатури Європейcького Союзу (Official Journal of the European Union, C 133, Volume 51,30 May 2008).

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України про Митний тариф України

Прийняття закону зі змінами обгрунтовано необхідністю приведення товарної номенклатури Митного тарифу України у відповідність з вимогами Гармонізованої системи опису та кодування товарів версії 2007 року і виконанням зобов'язань, взятих Україною у зв'язку з вступом до Світової організації торгівлі.

Обмін досвідом між канадськими та українськими митниками

У продовження співробітництва між експертними підрозділами Канадської Агенції мит та державних доходів і Державної митної служби України 9-12 березня 2010 року відбувся технічний семінар, який став першим заходом по реалізація ІІ етапу Проекту міжнародної технічної допомоги Канади “Управління та діяльність митних лабораторій у сфері сприяння розвитку торгівлі, оподаткування та політики прикордонного контролю”.

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік провів нараду з керівниками митних органів.

«Головним завданням митних органів є виведення внутрішнього ринку з тіні, - сказав Ігор Калєтнік, розпочинаючи нараду, - для цього в нас є достатньо інструментів та важелів впливу».

Перелік товарів, що підлягають обов'язковій лабораторній перевірці у березні 2010 року

Держмитслужбою на адреси керівників митних органів надіслано перелік товарів, що підлягають обов'язковій лабораторній перевірці у березні 2010 року.

Випадки фальсифікації текстильної продукції, виявлені при митному контролі

Харківська служба з експертного забезпечення митних органів повідомила про випадки фальсифікації текстильної продукції, виявлені при митному контролі та методи дослідження такої продукції.

RSS-матеріал