Рада підприємців при КМУ

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України

Щодо проведення міжнародного заходу у ході Міжнародної торгової ярмарки POLAGRA FOOD

За інформацією Ради підприємців при КМУ.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва спільно з Польською агенцією з питань розвитку підприємництва організовують проведення 24-25 вересня 2013 року третього міжнародного заходу встановлення зв’язків, який буде проведений в рамках Міжнародної торгової ярмарки POLAGRA FOOD у м. Познань.

Захід організовується для МСП та організацій, які представляють такі сфери:

- харчові продукти та напої;

Нова редакція Митного кодексу - підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці

Робочою групою з підготовки нової редакції Митного кодексу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, до якої входять також представники Ради підприємців при КМУ, підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці до Проектів Законів про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України .

Проект ЗУ: Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва

Надаємо Вам остаточну редакцію проекту Закону України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", яка буде розглянута 21 травня 2010 р. на зустрічі Віце-прем'єр-міністра України С.Л. Тігіпка з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Спрощена система оподаткування

26 квітня 2010 року Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан прийняла участь в нараді щодо внесення пропозицій до проекту Концепції Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» під головуванням Бродського М.Ю.

Спілкування без кордонів

Чим відрізняються робочі будні підприємців України від таких же буднів їх колег в Росії, Білорусії? Як розвивати бізнес в складних економічних умовах? Ці і багато інших тем обговорюватимуться на Міжнародному Конгресі Підприємців, який відбудеться 30 квітня в Харкові. Це буде вже п'ята зустріч подібного формату.

Як покращити бізнес-клімат в Україні

29 березня 2010 року в конференц-залі Верховної Ради України за адресою: вул. Грушевського, 5 з 15.00 до 17.30 години відбудеться засідання круглого столу на тему: "Покращення бізнес-клімату шляхом удосконалення законодавства у сфері дозвільної системи та ліцензування".

Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України 17 років

22 березня 2010 Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України виповнилося 17 років з дня першого її створення.

Лист ДМСУ: щодо доповнення переліку товарів, які підлягають митному оформленню КЦСМ

Держмитслужбою опрацьовано лист Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України щодо доповнення переліку товарів, які підлягають митному контролю та митному оформленню Київською центральною спеціалізованою митницею, фармацевтичною продукцією, яка експортується або імпортується підприємствами міста Києва та Київської області. За результатами опрацювання поінформовано:

Бізнесу пропонують покращити умови

17 березня 2010 року народний депутат України Олег Ляшко зареєстрував у Верховній Раді проект Закону України „Про сприяння розвитку малого та середнього підприємництва”

Продовження співпраці

Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан звернулась до Прем'єр-міністра України М.Я. Азарова з інформацією про діяльність Ради з 2008 р. та проханням про продовження спільного створення прозорих умов ведення бізнесу Урядом та підприємцями, які представлені Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

RSS-матеріал