Держкомпідприємництва

Митний кодекс за принципом Податкового - плутанина і розбрат

Не довівши до логічного завершення ситуацію з Податковим кодексом, тобто, не дочекавшись прийняття документа парламентом і його схвалення президентом, українські державні мужі взялися за Митний кодекс (МК).

Але, як свідчить практика, поспіхом в цій справі не варто керуватися. Якщо відкинути якість як не дуже вагому в Україну характеристику, то відносно МК є що сказати про кількість. Зараз у країні незалежно один від одного розробляється кілька проектів кодексу, і це вносить певну плутанину в такий захоплюючий процес, як законотворчість ...

Схема дій суб’єкта господарювання, який має намір отримати ліцензію

Схема дій суб’єкта господарювання, який має намір отримати ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, зазначеного у статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"

Щодо діяльності митних брокерів

Членам Асоціації митних брокерів України

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що 22.10.08 в Державній митній службі України відбулося відкрите засідання Правління Громадської ради при Держмитслужбі України, на якому головним питанням був розгляд проблеми діяльності підприємств – митних брокерів.

На засіданні були присутні Заступник Голови Держкомпідприємництва України Іголкін С.М., Директор Департаменту організації та контролю за діяльністю підприємств, що надають митні послуги Мелюх В.П., відповідальні посадові особи Держкомпідприємництва та Держмитслужби, керівники Асоціацій митних брокерів України, міжнародних експедиторів України, «Укрзовніштранс», представники інших підприємств та громадських організацій.

RSS-матеріал