Анонси подій

АМБУ: 15 листопада поточного року відбудеться бізнес-семінар з питань змін у регулюванні ЗЕД на території Митного союзу

             Асоціація митних брокерів України запрошує митних брокерів, суб’єктів ЗЕД,   перевізників, експедиторів та  інших представників підприємств до участі у бізнес-семінарі, присвяченому питанням змін у регулюванні зовнішньоекономічної діяльності на території Митного союзу, пов’язаних із прийняттям Федеральною митною службою РФ рішення про відміну дії книжок МДП в якості гарантії забезпечення сплати митних платежів з 01.12.2013.

XIV Международная выставка «Таможенная служба – 2013» (г. Москва, КВЦ «ЭкспоЦентр»)

XIV Международная выставка «Таможенная служба – 2013»

(г. Москва, КВЦ «ЭкспоЦентр»)

 

Субъектам ВЭД,

Таможенным брокерам,

Владельцам таможенных складов

 

Митна служба розпочинає експериментальне впровадження електронного декларування

З 5 квітня 2011 року Держмитслужбою розпочинається реалізація пілотного проекту з декларування, митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних вантажних митних декларацій.

Метою цього проекту є напрацювання досвіду з митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних вантажних митних декларацій та подальше впровадження електронного декларування товарів.

У ніч з 26 на 27 березня Україна переходить на літній час

О 03:00 в ніч з 26 на 27 березня у зв'язку із закінченням періоду дії зимового часу на всій території Україні стрілки годинника буде переведено на 1 годину вперед.

Пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів за участю першого заступника Голови Державної митної служби України О.М.Дороховського

У п’ятницю, 23 липня 2010 року, з 14.00 до 16.00 у Комунікативному центрі Уряду (вул. Грушевського 12/2, к. 141) відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю першого заступника Голови Державної митної служби України О.М.Дороховського.

RSS-матеріал