Постанови КМУ

Постанова Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 № 516

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 р. № 516  «Деякі питання реалізації абзацу третього пункту 28 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України»

 

Зазначеною постановою Кабінет Міністрів України затвердив:

КМУ: Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

Кабінет Міністрів України Постановою від 01 червня 2011 р. N 567 затвердив Правила оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію. Також внесено зміни до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 р. N 1074.

ПКМУ: Про затвердження Порядку проведення митними органами невиїзних документальних перевірок

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011р. №71 затверджено Порядок проведення митними органами невиїзних документальних перевірок, в якому викладено основні вимоги щодо проведення митними органами невиїзних документальних перевірок, предметом яких є дані про своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено законом на митні органи.

Про затвердження переліку достатніх підстав, які надають податковим органам право на проведення документальної виїзної перевірки

Кабінет Міністрів України Постановою від 27.12.2010р. №1238 затвердив перелік достатніх підстав, які надають податковим органам право на проведення документальної позапланової виїзної перевірки платника податку на додану вартість для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку.

ПКМУ: Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади

Кабінет Міністрів України Постановою від 27.12.2010 №1234 затвердив Порядок координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади, повноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків та зборів.

ПКМУ: Про затвердження переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується ...

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" Кабінет Міністрів України затвердив перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, та на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Розпорядження КМУ: Деякі питання експорту окремих видів сільськогосподарської продукції

Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Державній митній службі з урахуванням балансів виробництва, споживання та імпорту сільськогосподарської продукції доручено забезпечити координацію роботи з вивезення зазначеної продукції з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

Постанова КМУ: Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 затверджені:

- Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;

- Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

ПКМУ: Про ліквідацію громадського комітету з моніторингу виконання законодавства у сфері розвитку та підтримки підприємництва

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Ліквідувати громадський комітет з моніторингу виконання законодавства у сфері розвитку та підтримки підприємництва, утворений при Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва.

Розпорядження КМУ: Про затвердження плану заходів щодо спрощення процедури прикордонного та митного контролю...

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо спрощення процедури прикордонного та митного контролю у міжнародних пунктах пропуску через державний кордон в період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Кабінетом Міністрів України створено умови для застосування електронної вантажної митної декларації

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 р. № 574 та від 1 березня 2002 р. № 243» затверджено зміни до Положення про вантажну митну декларацію (далі – Положення) та постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення механізму бюджетного відшкодування податку на додану вартість за операціями з експорту продукції», спрямовані на використання суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вантажної митної декларації у формі електронного документа.

RSS-матеріал