ВРУ

У Верховній Раді України створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу

У Комітеті з питань податкової та митної політики створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу України. Про це повідомили в прес-службі ВР.

Таке рішення було ухвалене на робочій нараді, в якій взяли участь народні депутати, представники Кабінету Міністрів, Державної митної служби, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Європейської бізнес-асоціації, експерти.

Рішення Комітету ВРУ "Про забезпечення застосування окремих положень Податкового кодексу України"

Надаємо текст Рішення Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики "Про забезпечення застосування окремих положень Податкового кодексу України". Це рішення направлене у Міністерство фінансів України та Державну податкову службу України для врахування в роботі.

Верховна Рада України ухвалила Податковий кодекс України

Документ містить розділи про: загальні положення; адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів); податок на прибуток підприємств; податок на доходи фізичних осіб; податок на додану вартість; акцизний податок; збір за першу реєстрацію транспортного засобу; екологічний податок; рентну плату за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; рентну плату за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні; плату за користування надрами; місцеві податки і збори; плату за землю; спеціальні податкові режими; збір за користування радіочастотним ресурсом України; збір за спеціальне використання води; збір за спеціальне використання лісових ресурсів; особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції; прикінцеві та перехідні положення.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України»

Проект

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких Законів України:

Ликвидацию Вадул-Сиретской таможни могут взять под парламентский контроль

   Заместитель Председателя Верховной Рады Украины Николай Томенко выразил озабоченность ситуацией, которая сложилась в последнее время вокруг реорганизации таможенных органов.

Раде предлагают временно ограничить импорт отдельных товаров

   Глава парламентского комитета по вопросам налоговой и таможенной политики, народный депутат от фракции БЮТ Сергей Терехин предлагает Верховной Раде Украины принять дополнительные меры по временному ограничению импорта товаров по отдельным позициям, которые имеют высокие темпы роста.

RSS-матеріал