Імпортні операції

Митна служба заперечує свою причетність до зростання ціни на овочі і фрукти у роздрібних мережах України

Суттєвим фактором, який впливає на формування ціни на внутрішньому ринку є значна монополізація імпорту, — адже ціна, за якою фрукти та овочі будуть реалізовуватись кінцевому споживачу в роздрібній мережі, залежить від операторів ринку.

Суттєва різниця між митною вартістю овочів та фруктів, включаючи обов’язкові митні платежів, та кінцевою ціною реалізації на внутрішньому ринку, свідчить про значний рівень штучної рентабельності.

Митне оформлення транспортних засобів, призначених для особистого користування членами дипломатичного персоналу...

Митне оформлення транспортних засобів, призначених для особистого користування членами дипломатичного персоналу та членами їх сімей, здійснюється митними органами виключно на законодавчих засадах, повідомляє Держмитслужба України.

На даний час механізм ввезення на митну територію України транспортних засобів, що належать членам дипломатичного персоналу представництв іноземних держав та членам їхніх сімей регулюються положеннями міжнародних договорів (Віденська конвенція Про дипломатичні зносини 1961 року) та законодавством України з питань митної справи, в першу чергу, Митним кодексом України.

Крім того, норми міжнародних конвенцій, що регулюють дипломатичні зносини, також не містять положень щодо можливих митних обмежень на використання товарів, пропущених на митну територію держави з наданням митних пільг, передбачених цими конвенціями...

При митному оформленні квітів, що імпортуються в Україну, жодного суб’єктивізму немає

Особливістю торгівлі квітковою продукцією є те, що переважною кількістю торгівлю нею здійснюють не безпосередні виробники, а торгівельні агенти, до того ж розташовані в офшорних зонах, що робить непрозорими зовнішньоекономічні операції.

Тому Державна митна служба України була вимушена вжити додаткових заходів, спрямованих на посилення контролю за митним оформленням живих рослин та квіткової продукції...

Щодо чинності Розпорядження КМУ

Міністерством юстиції України розглянуто лист Державної митної служби України щодо чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.12.09 № 1689-р "Про скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні" та повідомляється.

Импортируемые лекарства больше не будут строго проверять

Кабинет Министров Украины внес изменения в Порядок осуществления государственного контроля за качеством лекарственных средств, ввозимых в Украину

«Відбілення» ринку побутової техніки та електроніки - завдання митниці на найближчий час

Державна митна служба України розпочала втілення масштабного проекту, результатом якого повинно стати «відбілення» ринку побутової техніки та електроніки в Україні.

Лист МОЗ: Щодо переліку документів необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів

Лист Міністерства охорони здоров'я України щодо переліку документів необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України

RSS-матеріал