Експортні операції

Розпорядження КМУ: Деякі питання експорту окремих видів сільськогосподарської продукції

Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Державній митній службі з урахуванням балансів виробництва, споживання та імпорту сільськогосподарської продукції доручено забезпечити координацію роботи з вивезення зазначеної продукції з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

Митниця не зупиняла експорт зерна

Митна служба України підтримує експорт зернових культур, жодних затримок їх митного оформлення немає.

Митна служба України неухильно дотримується вимог усіх нормативно-правових актів, що регулюють митну справу, зокрема в частині контролю за експортом зернових культур.

Відповідь Державної митної служби на відкритий лист Української зернової асоціації

Державна митна служба є прозорою у своїй діяльності та відкритою для суспільства та засобів масової інформації. Позиція керівництва Держмитслужби базується на тому, що результати роботи митних органів, які мають безпосередній вплив на діяльність суб’єктів підприємництва, повинні бути публічними та відкритими для суспільства. Тільки таким чином можна досягти належного рівня порозуміння та взаємодії між державною та бізнесом, зробити діяльність митних органів зрозумілою з огляду на форми, методи та цілі.

За останні півроку робота Держмитслужби стала максимально відкритою для засобів масової інформації, Для нас не існує закритих тем, ми готові звітувати перед суспільством за результати своєї роботи, нести відповідальність за прийняті рішення та реалізовані заходи...

RSS-матеріал