ДМСУ

Нагадування Міндоходів: Час митного оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення

Митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення (далі – ТЗ) завершується протягом чотирьох робочих годин з моменту пред’явлення їх органу доходів і зборів (у разі, якщо такі товари, ТЗ підлягають пред’явленню), подання митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та всіх необхідних документів та відомостей.

Водночас, зазначений строк може бути перевищений на час виконання відповідних формальностей. Це відбувається виключно у разі:

Міндоходів: Місія Європейської Комісії допомагатиме реформувати митну службу України

10 квітня 2014 року заступник Міністра доходів і зборів України Віталій Науменко зустрічався з новопризначеним Главою Місії Європейської Комісії з надання допомоги Україні та Республіці Молдова (Місії EUBAM) Франческо Бастальї.

Віталій Науменко висловив сподівання, що Місія EUBAM продовжить відігравати важливу роль у забезпеченні стабільності в регіоні та надаватиме необхідну підтримку в модернізації та удосконаленні діяльності Митної служби України. При цьому, за його словами, особливу увагу слід надавати прискоренню та спрощенню митних процедур та антикорупційним заходам.

Нагадування Міндоходів: ввезення товарів у митному режимі імпорту

Імпорт - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.

Віталій Науменко митним брокерам:Не давайте митникам підстав здійснювати корупційні діяння,ініціатива керівництва очиститиСлужбу

Стратегічні завдання Державної митної служби та напрями її співпраці з бізнесом, зокрема митними брокерами, представив сьогодні, 21 березня, заступник Міністра доходів і зборів України Віталій Науменко під час зустрічі з найбільшими гравцями на ринку брокерських послуг.

ДМСУ: Про ліквідацію та створення митних постів у структурі Київської регіональної та Київської обласної митниць

Держмитслужбою України внесено зміни до структури Київської регіональної та Київської обласної митниць.

Митниця спростить контроль на кордоні

Державна митна служба має намір спростити прикордонний митний контроль та запровадити контроль всередині держави. Про це повідомив директор Департаменту Державної митної служби України Павло Пашко у ході програми "На зв’язку з урядом" на Першому національному телеканалі.

Електронна митниця почала працювати. Оформлені перші електронні декларації

Держмитслужба розпочала реалізацію пілотного проекту з декларування, митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних декларацій.

Перші 4 декларації оформлені компаніями ДП «Авто Інтернешенел» та АТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Митна служба розпочинає експериментальне впровадження електронного декларування

З 5 квітня 2011 року Держмитслужбою розпочинається реалізація пілотного проекту з декларування, митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних вантажних митних декларацій.

Метою цього проекту є напрацювання досвіду з митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних вантажних митних декларацій та подальше впровадження електронного декларування товарів.

У Держмитслужбі відбулися кадрові перестановки

У керівництві Державної митної служби України в рамках адміністративної реформи відбулися кадрові перестановки.

Так, указами Президента України Віктора Януковича з займаних посад звільнені заступники голови Державної митної служби Віктор Бондар, Сергій Сьомка, Ігор Тимофєєв, Геннадій Георгієнко та Павло Пашко.

Протокол між ДМСУ та Службою доходів Міністерства фінансів Грузії про взаємне визнання окремих результатів митного контролю...

Протокол між Державною митною службою України та Службою доходів Міністерства фінансів Грузії про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів та транспортних засобів, а також накладеного митного забезпечення під час здійснення митних операцій.

У Верховній Раді України створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу

У Комітеті з питань податкової та митної політики створена робоча група для підготовки нової редакції Митного кодексу України. Про це повідомили в прес-службі ВР.

Таке рішення було ухвалене на робочій нараді, в якій взяли участь народні депутати, представники Кабінету Міністрів, Державної митної служби, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Європейської бізнес-асоціації, експерти.

Митна служба представила громадськості свою участь у розробці проекту змін до Митного кодексу України

У Держмитслужбі відбулась прес-конференція заступника Голови Служби Сергія Сьомки, на якій було представлено зміни, які заплановано внести до Митного кодексу України. Під час заходу заступник Голови закцентував увагу присутніх на основних нововведеннях у митному законодавстві, які передбачені у проекті Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів», а також розповів про нововведення, які, у разі прийняття закону, допоможуть удосконалити роботу як митникам, так і суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.

Митний кодекс за принципом Податкового - плутанина і розбрат

Не довівши до логічного завершення ситуацію з Податковим кодексом, тобто, не дочекавшись прийняття документа парламентом і його схвалення президентом, українські державні мужі взялися за Митний кодекс (МК).

Але, як свідчить практика, поспіхом в цій справі не варто керуватися. Якщо відкинути якість як не дуже вагому в Україну характеристику, то відносно МК є що сказати про кількість. Зараз у країні незалежно один від одного розробляється кілька проектів кодексу, і це вносить певну плутанину в такий захоплюючий процес, як законотворчість ...

Митна служба представляє громадськості результати роботи над змінами до Митного кодексу

5 листопада 2010 року о 1500 у Держмитслужбі відбудеться прес-конференція заступника Голови Служби Сергія Сьомки, присвячена роботі відомства над змінами до МКУ.

Наказ ДМСУ: Про проведення перевірки

З метою забезпечення перевірки готовності митних органів до практичної реалізації Плану впровадження першочергових заходів з реалізації Концепції реформування діяльності митної служби України “Обличчям до людей” створена робоча група, яка направлена до окремих митних органів, визначених в Плані-завданні.

ДМСУ: ТЕРМІНОВО! Щодо роботи спеціальних груп

З метою забезпечення перевірки готовності митних органів до практичної реалізації Концепції реформування діяльності митної служби України «Обличчям до людей», контролю виконання вимог наказів та інструктивних листів Держмитслужби, спрямованих на вдосконалення процедур митного оформлення товарів, № 1127 від 01.10.10, № 1205 від 13.10.2010, № 1242 від 19.10.2010, № 1319 від 01.11.2010, листа Держмитслужби від 08.102010 № 11/1-10.10/11664-ЕП, аналізу стану організаційно - управлінської діяльності керівників митних органів по виконанню завдань керівництва Держмитслужби в контексті вдосконалення та спрощення процедур митного контролю та оформлення товарів та транспортних засобів, в період з 02.11.2010 по 30.11.2010 спеціальними групами Держмитслужби (далі – робочі групи) будуть проведені відповідні контрольні заходи в зонах діяльності митних органів України.

"Обличчям до людей": Концепція реформування діяльності митної служби України

Керівництвом Держмитслужби прийнято рішення розпочати глибоке, докорінне реформування митної системи. Проведено аналіз та консультації з бізнесом, підготовлено 60 ключових заходів, які дозволять значно спростити процедури і зняти зауваження громадян і бізнесу до роботи митниці. По кожному заходу розроблено чіткий план його впровадження.

На колегії Митної служби буде представлено Концепцію реформування митної справи «Обличчям до людей»

29 жовтня відбудеться засідання Колегії Держмитслужби України, на якій буде представлена Концепція реформування митної справи «Обличчям до людей». Крім того, буде представлено зміни до Митного кодексу України, ініційовані та розроблені Державною митною службою України.

Керівництво Держмитслужби перевірить ефективність роботи митних органів

Протягом листопада спеціально створені Держмитслужбою комісії будуть вивчати стан здійснення митної справи в митних органах. Проведення цих заходів затверджене наказом Держмитслужби від 22.10.10 № 1269.

RSS-матеріал