Київська обласна митниця напередодні своєї першої річниці – перед Європою не соромно

Нагадаємо, що згідно з наказами Держмитслужби України та у зв’язку з реорганізацією митних органів Київська обласна митниця розпочала свою діяльність 1 травня 2008 року.

Своєрідним звітом перед державою і світовою спільнотою за цей рік стало відкриття в зоні діяльності Київської обласної митниці на території логістичного центру «Кюне + Нагель» першого сучасного митного терміналу, умови якого забезпечать належні умови праці при виконанні своїх професійних обов’язків як митників, так і підприємців.

В тому, що працівники митниці працюють відкрито, мали змогу пересвідчитися журналісти, які були запрошені на відкриття терміналу.

«Сьогоднішній вектор розвитку інфраструктури митних органів – це європейський стандарт митного оформлення, митного контролю та створення сприятливих умов для ведення зовнішньоекономічної діяльності. Термінал, який сьогодні введений в дію, цілком відповідає нормам, які вже діють в Європі» -- повідомив журналістам Ігор Маньковський – заступник начальника Київської обласної митниці.

«Наш Логістичний центр в Гостомелі пропонує українським та міжнародним компаніям сучасну логістичну інфраструктуру і комплексне обслуговування, в тому числі з митного оформлення вантажів», - підкреслив Віктор Шкарбан, Генеральний директор дочірнього підприємства «Кюне + Нагель» в Україні. «Незважаючи на кризу, ми постійно поглиблюємо і розширюємо лінійку наших послуг, чим посилюємо конкурентні переваги наших клієнтів у такий непростий період».

Для довідки:

Всього ж, від початку своєї роботи, з 1 травня 2008 року, Київська обласна митниця станом на сьогодні спрямувала до Державного бюджету України майже 3 мільярди гривень податків і зборів – 2 922 870,50 тис.грн. Тобто щоденно державна скарбниця за цей період поповнювалася майже 12 мільйонами гривень – 11 993,76 тис. грн. податків і зборів, перерахованими Київською обласною митницею.

Найактивнішими та бюджетоформуючими підприємствами в зоні діяльності митниці на зовнішньоекономічному ринку були і є ІП „Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” (холодильне обладнання та обладнання для газування напоїв), ТОВ „Марс Україна” (кондитерські вироби та корми для тварин), ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (промислове обладнання, шрот соєвий), ТОВ «ЮНІЛІВЕР Україна» (продукти харчування, побутова хімія), ЗАТ „РОСАВА” (каучук синтетичний та натуральний, обладнання для обробки гуми, матеріали кордні для шин).

Джерело: Державна митна служба України