29-30 травня 2018 року в Одесі в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту відбудеться конференція

                                         

 

 

 

29-30 травня 2018 року в Одесі у готелі «Лондонська» в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту відбудеться конференція за участі представників країн «Вишеградської четвірки» та України та тему: «Транспорт та логістика – ефективні інструменти розвитку міжнародної торгівлі».

Міжнародний тиждень з торгівлі та транспорту –  ефективна платформа для обговорення питань розвитку європейсько-азіатської торгівлі, а також транспортної галузі України.

Цього року у найбільшому українському транспортному хабі зберуться представники транспортно-логістичної галузі, щоб на 16-му засіданні Міжнародного тижня з торгівлі та транспорту обмінятися досвідом та напрацювати спільні рішення щодо розвитку транспортних коридорів, інтермодальних перевезень, діждиталізації процедур на транспорті, спрощення процедур торгівлі та логістики.

Ураховуючи великий досвід країн Східної Європи у розвитку транспорту та логістики, Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» спільно з АТ «ПЛАСКЕ», ТОВ «ГРУПА СТЕНЛІ» та за підтримки Посольств Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини ініціювали проведення у рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту конференцію країн Вишеградської четвірки та України.

У конференції візьмуть участь представники урядових структур країн Вишеградської четвірки та України, дипломатичних місій, транспортно-логістичних компаній, портів, перевізників, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та банків.

Програмою конференції передбачено обговорення тенденцій розвитку регіонального співробітництва, інвестицій у транспортну інфраструктуру,  гармонізації транспортних політик країн-учасниць, а також кращих практик учасників транспортно-логістичної сфери України і країн Вишеградської четвірки, їх досвід і тенденції вдосконалення та розповсюдження досвіду для розвитку зовнішньої торгівлі.

         Контактні особи від ICC Ukraine:

  • Гресь Ігор Борисович, Віце-Президент, тел.: +38 (044) 279-70-08,
    email: grib@iccua.org;
  • Гавриленко Єлизавета Андріївна, Директор Департаменту ЗЕД, тел.: +38 (044) 272-64-06, email: impex@iccua.org.

анонс

лист-запрошення

ICC_Forum_TL_Programme

реєстраційна форма