АМБУ: Про надання інформації щодо проблемних питань при реалізації Постанови КМУ від 25 травня 2016 року №364

До уваги митних брокерів, декларантів, суб'єктів ЗЕД!

16 серпня 2016 року відбулась зустріч представників провідних Асоціацій, членів Громадської ради при ДФСУ з Головою ДФСУ Насіровим Р.М. ,  заступником Голови ДФСУ Проданом М.В.

Насіров Р. М. відмітив значну роль Громадської ради при ДФСУ, Комітету з митної справи, який очолює Голова Правління Асоціації митних брокерів України Ліннік В.П., в питаннях напрацювання нормативно-правової бази з питань митної справи.

Також було оголошено щодо проведення 25 серпня поточного року всеукраїнської відео конференції за участю представників комітету з митної справи Громадської ради при ДФСУ. На конференції буде обговорюватись питання реалізації  постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року № 364 «Деякі питання реалізації принципу “єдиного вікна” під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» та наказу Міністерства фінансів України від 25.07.2016 № 657 «Про затвердження переліків даних, необхідних для функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів та зборів».

 

АМБУ звертається з проханням  надання в термін до 20 серпня поточного року на електронну адресу Асоціації  info@ambu.org.ua проблемних питань при реалізації вищезазначеної постанови та наказу Міністерства фінансів України.

 

Прес-центр АМБУ