ПКМУ: Про зміну строку скасування вилучення цукру білого з режиму вільної торгівлі

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 січня 2009 р.  № 38

Київ

  Про зміну строку скасування вилучення цукру білого
з режиму вільної торгівлі з Російською Федерацією

  На підставі статті 1 Протоколу про узгодження термінів поетапного скасування вилучень з режиму вільної торгівлі до Протоколу від 4 жовтня 2001 р. про внесення змін і доповнень до Протоколу про вилучення з режиму вільної торгівлі до Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про вільну торгівлю від 24 червня 1993 р., підписаного 24 червня 1993 р., від 25 листопада 2005 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити строк скасування вилучення з режиму вільної торгівлі з Російською Федерацією цукру білого (код згідно з УКТЗЕД 1701 99 10 00) 1 січня 2013 року.

2. Міністерству економіки і Міністерству аграрної політики забезпечити проведення аналізу ситуації, що складається на внутрішньому ринку цукру, і внести у разі потреби до 1 листопада 2012 р. Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо зміни встановленого пунктом 1 цієї постанови строку скасування вилучення з режиму вільної торгівлі з Російською Федерацією цукру білого.

3. Міністерству закордонних справ повідомити в установленому порядку Російській Стороні про прийняте Кабінетом Міністрів України рішення.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністерство економіки.

Прем’єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО