Коментарі фахівців: Який підрозділ ДФСУ уповноважений видавати дозволи на здійснення митної брокерської діяльності

Який підрозділ Державної фіскальної служби України уповноважений видавати дозволи на здійснення митної брокерської діяльності?

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 218.02

Згідно з ст. 405 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі — МКУ) на провадження митної брокерської діяльності надаються дозволи. Підприємства, які отримали такі дозволи, включаються до реєстру митних брокерів, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Таким підприємствам видаються витяги із зазначеного реєстру.

Набуття права на провадження митної брокерської діяльності без отримання відповідного дозволу не допускається, за винятком випадків, передбачених главою 2 МКУ.

Порядок подання та розгляду заяв і надання дозволу на провадження митної брокерської діяльності та контролю за нею (далі – Порядок), а також форми заяв та форма витягу з реєстру митних брокерів затверджені наказом Міністерства фінансів України від 04.08.2015 № 693 "Про діяльність митних брокерів", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.09.2015 за № 1036/2748 (далі - Наказ).

Відповідно до п. 1 розділу II Порядку з метою отримання дозволу підприємство надсилає на адресу ДФС (04655, м. Київ, Львівська площа, буд.8) будь-якими засобами зв'язку або нарочно заяву про надання/переоформлення дозволу, яка заповнюється у друкованому вигляді за допомогою друкувального пристрою, на аркуші паперу формату А4 та засвідчується підписом керівника підприємства або громадянина-підприємця та печаткою (за наявності).

Будь-які виправлення та підчистки у заяві про надання/переоформлення дозволу не допускаються.

Наказ, а також форми заяв про надання/переоформлення та анулювання/зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності розміщені на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці "Митні брокери".

Телефони для довідок: (044) 247-27-72, 247-28-17.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.minrd.gov.ua/

Источник: MDoffice