Під час утворення Громадської ради при ДФС буде забезпечено рівні права для представників інститутів громадянського суспільства

Для формування складу Громадської ради при Державній фіскальній службі, після завершення процедур, які забезпечать початок роботи цієї служби, будуть вжиті всі заходи з підготовки установчих зборів. Про це повідомив директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Віктор Косарчук під час засідання Громадської ради при Міндоходів.

Він наголосив на необхідності забезпечення розвитку системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю на демократичних засадах. Разом з цим, на сьогодні триває процес реорганізації Міндоходів, тому питання ліквідації діючої Громадської ради при Міндоходів та створення Громадської ради при ДФС є передчасним.

«Під час утворення нового консультативно-дорадчого органу буде забезпечено рівні права для представників інститутів громадянського суспільства та вчасно поінформовано громадськість про кожний етап проведення заходів, пов’язаних з формуванням Громадської ради при ДФС», - підкреслив Віктор Косарчук.

Прес-служба Міндоходів