Термінова інформація! До уваги членів Асоціації, митних брокерів та суб’єктів ЗЕД! Запрошуємо до співпраці!

У зв’язку із проведенням реорганізаційних заходів щодо відновлення діяльності Державної митної служби України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 67 Асоціація митних брокерів України звертається до членів Асоціації, митних брокерів та суб’єктів ЗЕД!

У нелегкий період змін та перетворень, який сьогодні проходить митна служба, Асоціація митних брокерів України виступає з ініціативою щодо надання методологічної підтримки та допомоги у питаннях нормативно-правового регулювання митної справи та діяльності Держмитслужби України.

Одним із найважливіших завдань у цей період є збереження найкращих напрацювань та досягнень попередньої роботи Державної митної служби України, а також позитивних нововведень Міністерства доходів і зборів України.

Відповідно до цієї ініціативи АМБУ виступає з ініціативою створення відповідної робочої групи з опрацювання пропозиції громадськості.

Усі пропозиції та зауваження щодо процесу реорганізації Міністерства та митних органів будуть оперативно опрацьовані та озвучені під час найближчого засідання Громадської ради при Міндоходів. (Орієнтовно – засідання Громадської ради буде проведене наступного тижня).

Асоціація бере на себе обов’язок оперативної комунікації із представниками робочої групи, підрозділами Міністерства доходів і зборів України, а в подальшому – Державною митною службою України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що сьогодні заступник Міністра доходів і зборів Віталій Науменко проголосив курс на відкритість відомства.

«Сьогодні вкрай важливо встановити партнерські відносини з бізнесом. Для мене принциповим питанням є ефективна робота громадських рад та зворотній зв'язок з бізнесом. Робота Митної служби повинна базуватися на результатах такої співпраці» – наголосив Віталій Науменко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгівельної палати, а також під час зустрічі з митними брокерами.

Пропозиції, зауваження та питання щодо цієї ініціативи можна надсилати до Асоціації митних брокерів України на електронну скриньку: info@ambu.org.ua.

Інформація про роботу робочої групи та її результати буде оприлюднюватися на інформаційному сайті Асоціації.

Запрошуємо всіх до співпраці та дякуємо за Вашу активність!