Результати зустрічі CONFIAD 7 лютого 2014 року

1. Підтвердження результатів попередньої зустрічі у Варшаві 13 вересня 2013.

Підтримано більшістю.

2. Затвердження плану:

Mr. Massimo De Gregorio звернув увагу на п. 6 плану, щодо винесення рішення з приводу можливості ASSOCAD приєднається до CONFIAD.

Mr. Vito Totorizzo запропонував додатково розглянути питання про можливість організації конференції з ECASBA.

План був затверджений.

3. Оновлення Митного кодексу ЄС та його діючих положень

Учасники засідання прийняли рішення про важливість підтримання зв'язку з усіма Європейськими Інститутами (Європейська Комісія, Європейський Парламент, Ради). Mr. George Zografos (OETE) висловив пропозицію щодо важливості проведення зустрічей з найважливішими політичними партіями Європейського Парламенту. Mr. George Zografos також упевнений, що важливо посилатися на Статут якості та Кодексу честі при виконанні дій (актів). Однак, не всі члени вважають потрібним таке посилання. Вирішили, що CONFIAD підтримає пропозицію посилання на Статут якості та Кодексу честі.

Mr. Mauro Giffoni поінформував, що Mr. Massimo De Gregorio збирається взяти участь у майбутній зустрічі Торгової Контактної Групи (Trade Contact Group) та зустрічі ECG при Європейській Комісії. Mr. George Zografos і Mr. Jean-Francois (TLF) вважають, що Mr. Massimo De Gregorio повинен сконцентрувати свої зусилля на зустрічах вищого рівня з Європейською Комісією, Європейським Парламентом і Радами.

Mr. Vito Totorizzo проінформував, що 3-4 березня 2014 він зустрічатиметься з Mr. Taiani.

Mr. Serse Grisendi (ASSOCAD) поінформував, що в 2006 році він організовував конференцію Митних брокерів, в якій взяли участь Американські органи управління і DG TAXUD. Він планує організувати таку конференцію в 2014 році і вважає, що CONFIAD повинен приєднається до проведення заходу.

Було прийнято рішення щодо необхідності підготовки меморандуму (документу з викладом положення) з питань щодо Митного кодексу ЄС та його діючих положень.

4. Оновлення щодо положень Європейського Комітету з стандартизації (CEN)

Ms. Anne Sandretto (TLF) поінформувала, що організаційна зустріч з CEN запланована на 23 квітня 2014 в Брюсселі. AFNOR запропонував кандидатуру Mr. Mario Oliviera (CDO) на пост Президента робочої групи в Європейському Комітеті з стандартизації (CEN).

Було прийнято рішення, що під час розробки стандартів CEN також повинна бути взята до уваги процедура сертифікації митних представників. Положення Європейського Комітету з стандартизації (CEN) не можуть існувати без процедури сертифікації. ASSOCAD утримався у зв’язку із тим, що цей пункт ще не обговорювалося на зустрічі ASSOCAD.

5. Пропозиція за постановою, щодо порушень і санкцій.

Mr. Massimo De Gregorio представив звіт за постановою, щодо порушень і санкцій .

Було прийнято рішення про необхідність підготовки меморандуму (документу з викладом положення) для підтримки загальної системи щодо порушень і санкцій.

6. Щодо розширення кола членів асоціації

Mr. Serse Grisendi пояснив, що ASSOCAD є італійською асоціацією компаній митних брокерів Італії. САD були засновані законом № 417 від 30 грудня 1991 року, та реоршганізовані згідно з вимогами закону № 66 від 6 лютого 1992 року, а також регулюються законодавчим актом № 549 1992 року. З цієї причини, ASSOCAD висловили бажання приєднається до CONFIAD.

Більшістю було вирішено, що ASSOCAD є новим членом CONFIAD.

Mr. Piotr Goldyn і Володимир Ліннік хотіли дізнатися, чи є у CONFIAD контакти з Асоціацією митних брокерів Стамбула, Туреччини. Mr. Massimo De Gregorio і Mr. Mauro Giffoni пояснили, що вони зв'язувалися з відповідним особою, але асоціація не зацікавлена в тому, щоб приєднається до CONFIAD . Було прийнято рішення про необхідність проведення зустрічі з відповідальним представником Турецької асоціації, з метою переконати їх стати членом CONFIAD .

Mr. Vito Totorizzo вважає, що CONFIAD повинен спробувати ще раз налагодити контакт з Іспанською Асоціацією митних брокерів. Було прийнято рішення зв'язатися з Президентом цієї асоціації.

7. Інформація щодо статусу CONFIAD як міжнародної некомерційної асоціації

Mr. Massimo De Gregorio пояснив, що в березня 2013 року CONFIAD прийняв рішення почати процедуру створення статусу міжнародної некомерційної асоціації. Кошторис Fiducial становитиме 5000 EUR. На сьогодні отримано нову пропозицію від Notary Wets - близько 1500 EUR.

Mr. Mauro Giffoni також пояснив різницю в цінах різницею у кількості послуг, які надаються Notary Wets та Fiducial.

Mr. Mauro Giffoni пояснив, що CONFIAD повинен також знайти офіси, в яких будуть зареєстровані міжнародні некомерційні асоціації.

Було прийнято рішення про зустріч CONFIAD з Notary Wets.

8. Інші питання

ECASBA

Mr. Vito Totorizzo повідомив, що з 23 по 28 червня 2014 року буде проводитись Морський транспортний тиждень в Неаполі (Італія). ECASBA збирається організувати кілька конференцій та запропонували CONFIAD організувати спільну конференцію з ECASBA.

9. Наступна зустріч CONFIAD

Було вирішено, що наступна зустріч CONFIAD відбудеться в Неаполі під час проведення Морського транспортного тижня у тому разі, якщо CONFIAD братиме у ньому участь. Mr. George Zografos поінформував, що OETE буде щасливий провести одну з наступних зустрічей в місті Пірей.