ХІ Міжнародна виставка "Митна служба – 2010"

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що 20-21 жовтня 2010 року у Павільйоні №2 ЦВК «Експоцентр» (Російська Федерація, м. Москва) відбудеться ХІ Міжнародна виставка «Митна служба – 2010», присвячена Дню митника Росії.

У ході роботи виставки будуть представлені останні досягнення в галузі митної справи, успіхи у справі удосконалення механізмів зовнішньоторговельної діяльності та їх відповідність світовим стандартам. Також у виставці будуть представлені:

  • Митні послуги. Митні брокери
  • Інформаційні технології та програмне забезпечення
  • Системи безпеки та засоби догляду
  • Транспортно-експедиторські послуги
  • Склади та складське обладнання. Транспортна тара та пакування. Порти та термінали
  • Банки, уповноважені в галузі митної справи. Страхування. Логістика

У діловій програмі виставки – проведення ІІ Міжнародної конференції «Митниця і бізнес: міжнародні та регіональні аспекти співробітництва – 2010», яка присвячена питанням початку функціонування Митного Союзу та формування єдиного економічного простору, а також ключовим питанням митного адміністрування у транскордонному контексті, що представляють зацікавленість не тільки російської, а й міжнародної бізнес спільноти. Очікується участь у виставці та конференції представників керівництва Держмитслужби України.

Більш докладна інформація на сайті організатора виставки ЗАТ «РОСТЕК-Таможінформ» - http://ruscustomsinform.ru/vistavka_msk.html.

Для отримання відповіді на всі запитання щодо участі у виставці, звертайтесь до Асоціації митних брокерів України за тел. (44) 537-02-50, або електронною поштою info@ambu.org.ua.

З повагою,
Асоціація митних брокерів України