Держкомпідприємництво просить надсилати аргументовані скарги на дії правоохоронців

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Відділ інформаційної політики та зв’язків зі змі


Держкомпідприємництво просить надсилати аргументовані скарги на дії правоохоронців

Михайло Бродський та Анатолій Могильов організовують зустріч бізнесу та правоохоронців

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський і міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов домовилися про співпрацю у захисті бізнесу. Першим кроком на цьому шляху стане спільна робоча зустріч керівництва обох відомств з представниками підприємницької спільноти.

Організувати таку зустріч Михайло Бродський пообіцяв бізнесу на засіданні Громадської колегії після того, як йому озвучили факти перевищення правоохоронцями своїх службових повноважень та «покривання» тіньовиків.

Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва також звернувся до МВС з пропозицією підтримати ініціативи Комітету, котрі ведуть до спрощення підприємницької діяльності. Наприклад, розглянути можливість скасування печатки як засобу посвідчення операцій.

 Відтак Михайло Бродський просить підприємців надіслати свої аргументовані скарги на зловживання з боку правоохоронних органів, перевищення своїх службових повноважень, лобіювання ними інтересів тіньового бізнесу тощо.

Всі скарги будуть опрацьовані у Держкомпідприємництві. Представники бізнес-середовища, які зіштовхнулися із кричущими фактами корупції серед правоохоронців чи відчули на собі найбільш типові порушення у роботі органів внутрішніх справ, будуть запрошені до участі у засіданні.

На зустрічі також обговорюватиметься можливість створення Міжвідомчої комісії за участі представників МВС, Держкомпідприємництва та бізнесу, яка повинна оперативно розглядати скарги підприємців та пропонувати МВС заходи щодо порушників законодавства у міліцейській формі.

Скарги можна надсилати:
на поштову адресу – 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,
на тел/факс – 285-80-42
на електронну адресу – skargu@dkrp.gov.ua

Прес-служба Держкомпідприємництва