Запрошення на семінар: „Роль стандартизації та оцінки відповідності для підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу”

25 лютого 2010 року відбудеться семінар проекту Tacis „Технічна допомога в удосконаленні інфраструктури забезпечення якості в Україні” на тему „Роль стандартизації та оцінки відповідності для підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу”. Основна мета заходу полягає в ознайомленні українських представників бізнесу з основними принципами добровільності і обов’язковості застосування стандартів, європейським досвідом щодо процесу залучення малих і середніх підприємств (МСП) до стандартизації та оцінки відповідності, пошуку нових форм роботи з МСП, переваг, які отримують МСП, використовуючи стандартизацію з метою подальшого розвитку.

Захід відбуватиметься з 1000 до 1400 на базі ДП „Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” (ДП „УкрНДПЦ”, вул. Святошинська, 2).

Усі бажаючі взяти участь у семінарі від Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України можуть зареєструватися до 21 лютого 2010 року на електронну адресу rada@kmu.gov.ua.

Джерело: Рада підприємців при КМУ