Сьогодні - День спонтанного прояву доброти

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) - одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. Це свято має загальносвітове значення й святкується поза залежністю від громадянства, національності й релігійних переконань.

У нас це свято поки ще мало відоме. У цей день, як закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх, і не просто добрим, а добрим безмежно й безкорисливо.

Пам’ятайте , якщо людина очікує подяки за свою доброту, це не може вважатися щирою добротою. Ви не повинні розраховувати на те, що станете свідком радості інших і почуєте їхню похвалу.

Добрі справи самі по собі повинні робити вам приємність, і при цьому, даючи щось іншим або допомагаючи їм, ви не повинні очікувати нагороди. Така справжня доброта.

Небагато хто  в наш неспокійний час здатний на такий «подвиг» - у стані утоми й роздратування від насущних турбот ми все частіше байдужо проходимо повз чужі проблеми, поки вони не торкнуться нас самих.

І тоді ми шукаємо підтримку й участь у людей, для яких «безкорислива допомога», «милосердя» і «чуйність» не просто слова, а сенс життя, що став покликанням.

За матеріалами сайту www.calend.ru,
Переклад - АМБУ