Громадська рада при Волинській митниці відзвітувала про роботу у 2009 році

Звітні збори Громадської ради при Волинській митниці пройшли 10 грудня у конференц-залі Волинської митниці. Члени Громадської ради, а це представники суб’єктів ЗЕД, митних брокерів, перевізників, разом із запрошеними представниками від митниці, заслухали звіт Голови – Василя Гериліва про результати діяльності Громадської ради при митниці впродовж 2009 року.

– Основним завданням, яке ставила перед собою Громадська рада в 2009 році, – зазначив її Голова, – було надання допомоги в адаптації нормативно – правової бази діяльності митних органів до міжнародних стандартів з урахуванням думки та проблем підприємств, установ і організацій Волині, а також підтримки суб’єктів господарювання в умовах економічної та фінансової кризи при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

З цією метою було проведено збори Громадської ради, три засідання Правління, «круглий стіл», чотири робочих зустрічі членів Громадської ради з керівництвом та фахівцями Волинської митниці. Проводились зустрічі членів Громадської ради та представників Волинської митниці з перевізниками, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, митними брокерами, власниками митних складів. Разом з тим Василь Герилів наголосив на необхідності окремих членів громадської ради проявляти більшу активність щодо вирішення проблемних питань, звертатися з ними до керівництва Ради та Волинської митниці.

Як і при попередніх зустрічах, представників бізнесових кіл цікавили проблемні питання, що виникають при здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності. Наболілим, зокрема, у багатьох, стало питання визначення митної вартості, детально обговорити яке спільно з представниками митниці вирішили вже на наступному засіданні.

Наприкінці зборів Василь Герилів, який очолював Громадську раду при Волинській митниці з 2006 року, подякував усім членам ради за роботу та добровільно склав повноваження. Тож на зборах було обрано нового Голову ради, затверджено новий склад Правління та Секретаріату. Головою Громадської Ради при Волинській митниці став Віталій Зосимчук – регіональний представник АсМАП України.

Джерело: Сайт прес-служби Державної митної служби України