Відбулась чергова пряма телефонна лінія з керівництвом Митної служби

01 грудня продовжила свою роботу спільна "пряма" телефонна лінія керівництва Митної служби та Громадської ради при ДМСУ.

Запитання, що надійшли на телефонну лінію, стосувались, в першу чергу, проблемних питань, що виникають при здійсненні митного контролю та оформлення. Зокрема, заступник Голови Держмитслужби Петро Онопенко, відповідаючи на питання додзвонювачів, розповідав про правила митного оформлення товарів, що містять продукти тваринного походження, про закупівлю на території України нерезидентом (громадянином, який має постійне місце проживання за межами України) обладнання, для подальшого його вивезення за кордон.

На пряму лінію, як завжди, звертались і громадяни-фізичні особи, які цікавились, зокрема, правилами митного оформлення транспортних засобів при переїзді в Україну на постійне місце проживання, а також порядком оподаткування товарів та предметів, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях. Всі без виключення додзвонювачі отримали вичерпну консультацію по конкретним випадкам.

Митна Служба звертає увагу, що в дні, коли «пряма» телефонна лінія не працює, громадяни можуть знайти всю необхідну інформацію на сайті Прес-служби Держмитслужби (www.dmsu.customs.gov.ua), зокрема у розділах «В’їжджаючи в Україну» та «Виїжджаючи з України».

Довідка: Щовівторка з 16 до 17 години за телефоном (044) 481-18-01 зацікавлена громадськість зможе безпосередньо поспілкуватися з Головою Митної Служби, його заступниками та керівництвом Громадської ради. Тематика запитань та зауважень, що прийматимуться до розгляду, не обмежується.

Головне завдання телефонної лінії – забезпечити оперативність у вирішенні проблемних питань в роботі Митної служби, а також надати громадськості можливість прямого спілкування з керівництвом Служби. Як показує досвід, існування такого механізму дозволяє знизити рівень бюрократизації та провести митникам «щеплення» від невмотивованого затягування в роботі.

Джерело: Сайт прес-служби Державної митної служби України