Проект ЗУ "Про внесення змін до статті 4 ЗУ "Про транспортно-експедитерську діяльність" (щодо створення гарантійного фонду)

У Верховній Раді України за №5127 від 15.09.09 зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про транспортно-експедитерську діяльність" (щодо створення гарантійного фонду у розмірі не менше шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Зазначений законопроект був схвалений на відкритому засіданні Кабінету Міністрів України 09.09.09.

Нижче наводимо текст проекту


Проект

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про транспортно-експедиторську діяльність"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до статті 4 Закону України "Про транспортно-експедиторську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 52, ст. 562)" доповнивши її частинами 4 - 6  наступного змісту:

Експедитор повинен створити гарантійний фонд у розмірі не менше шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з метою забезпечення виконання своїх зобов’язань.

Порядок формування та використання коштів гарантійного фонду експедиторів встановлюється Кабінетом Міністрів України спільно з Національним банком України.

Транспортно-експедиторські послуги не можуть надаватись суб’єктами господарювання які не створили гарантійного фонду та посадові особи яких мають непогашену судимість за злочини проти власності, службові чи господарські злочини.”.

II. Прикінцеві положення

Зміни, передбачені цим Законом, набирають чинності через три місяці з дня його опублікування.

Кабінету Міністрів України, Національному банку України протягом двох місяців з дня опублікування цього Закону розробити Порядок формування та використання коштів гарантійного фонду експедиторів.

  Президент України 

В. ЮЩЕНКО