Публікація: Прес-служба АМБУ

КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

Для тих, хто прагне працювати професійно:
КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

Увага! Ведеться попередній запис на курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов

 

Курси митних брокерів і декларантів розпочнуть свою роботу

23 cічня 2018 року

Кількість слухачів обмежена!

Для отримання більш повної інформації та записатися на курси митних брокерів, телефонуйте (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (067) 449 20 92 або електронною поштою Надішліть заявку для зарахування на курси митних брокерів.

Запрошуємо на дистанційні курси! 

АМБУ: Щодо надання пропозицій до плану роботи Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України на 2018 рік

Шановні колеги!

Асоціація митних брокерів України в особі Голови Правління Лінніка Володимира Петровича входить до складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України. 20 грудня 2017 року відбудеться заключне засідання ГР при Адміністрації Держприкордонслужби, одне із питань порядку денного затвердження плану роботи  ГР при АДПСУ на 2018 рік.

26 жовтня 2017 року відбулися звітно-виборчі збори Асоціації митних брокерів України

     26 жовтня 2017 року за адресою: м.Київ, МВЦ, Броварский пр-т. 15, конференц-зал №13, павільйон №3 , відбулися звітно-виборчі збори Асоціації митних брокерів України з порядком денним:
     1. Звіт «Про роботу  Асоціації митних брокерів України за період з грудня 2014 року по жовтень 2017 року».
     2. Вибори нового складу Правління Асоціації митних брокерів України.

Асоціація митних брокерів України та ДП «Держзовнішінформ» підписали меморандум про співробітництво

10 жовтня 2017 року Голова Правління Асоціації митних брокерів України Володимир Ліннік та Директор ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас підписали меморандум про співробітництво та взаємодію.

 

Вітаємо з Днем митного брокера України!

 

АМБУ:Важлива інформація від члена Асоціації ТОВ "УКРТРАНСАГЕНТ"

Шановні колеги!

    ТОВ "УКРТРАНСАГЕНТ" прагне проводити політику високої клієнтоорієнтованості і підтримки своїх партнерів.

У зв'язку з цим ми вважаємо необхідним повідомити про підсумки робочої зустрічі з представниками митний - брокерських фірм, що надають послуги з оформлення декларацій Т1* для Європейського Союзу, а саме:

ДФСУ: Про застосування декларації інвойс

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

28.07.2017 р. № 19973/7/99-99-19-04-01-17
Головні управління ДФС в областях та м. Києві, Офіс великих платників податків ДФС
(до уваги підрозділів митного аудиту)

Митниці ДФС

Про застосування декларації інвойс

Мінфін оприлюднив проект реформування митниці

Міністерство фінансів України оприлюднило Проект Плану дій з реформування митниці.

Відповідний документ опублікований на офіційному сайті відомства.

Напрям 1: «Законодавство»

Мета: створити прозору, комплексну та ефективну законодавчу систему, яка дозволить митниці сприяти міжнародній торгівлі, забезпечуючи при цьому безпеку держави, її громадян та захист фінансових інтересів держави.

Стратегічні завдання:

АМБУ: Про подання до ЄАІС ДФС попередніх повідомлень про намір ввезти товари на митну територію України

ДО УВАГИ
МИТНИХ БРОКЕРІВ, ДЕКЛАРАНТІВ, СУБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Волинська митниця ДФС  звернулася до Асоціації митних брокерів України з проханням проведення роз’яснювальної роботи щодо своєчасного внесення відповідної інформації (попередніх повідомлень про намір ввезти товари на митну територію України) до бази даних ЄАІС ДФС, мотивуючи це тим, що останнім часом збільшилась кількість випадків затримки митного оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення в МАПП «Ягодин» у зв’язку з відсутністю у базі даних ЄАІС ДФС попередніх повідомлень про намір ввезти товари на митну територію України, передбачених статтею 194 Митного кодексу України.  Це значно ускладнює процес виконання митних  формальностей та є одним із факторів, що зумовлюють виникнення черг перед пунктом пропуску.

Вітаємо з 25-річчям Асоціацію "УКРЗОВНІШТРАНС"!

Шановний Олеже  Ісааковичу!
      Прийміть сердечні вітання від  імені усіх членів Асоціації митних брокерів України та мене  особисто з нагоди  25 річниці Асоціації  “УКРЗОВНІШТРАНС"!
      Бажаємо, щоб набутий цінний досвід та високі  результати роботи з кожним роком були все більше і краще.
    Зичимо  Вам  та  кожному співробітнику щастя, здоров’я, радості, родинного затишку і тепла. Святкового настрою, втілення в життя всіх Ваших планів, задумів та мрій.
 
З повагою,
Голова  Правління
Асоціації митних брокерів України                          В.П.Ліннік

Зліва направо:
Платонов О.І.- Президент Асоціації "УКРЗОВНІШТРАНС"
Ліннік В.П. - Голова Правління АМБУ
Король Ю.Г. - Генеральний директор РУП "Белтаможсервис"

Украинская таможня будет работать по новым правилам

Как сообщил госсекретарь Министерства финансов Евгений Капинус, ведение «единого окна» на таможне дало не только плюсы, но и выявило серьезные проблемы в работе различных служб на границе.

«Единое окно по факту дало возможность проводить проверку документов всеми контролирующими органами за 4 часа. Но сейчас бизнес начинает говорить, что это не всегда выгодно. Потому что за счет взяток таможенникам можно значительно быстрее пройти границу», — рассказал Капинус.

АМБУ: Про внесення змін до Митного кодексу України щодо дерегуляції певних видів господарської діяльності

                                                                                                                                     

ДО УВАГИ
КЕРІВНИКІВ, МИТНИХ БРОКЕРІВ, ДЕКЛАРАНТІВ, СУБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

   Розроблений Міністерством фінансів України проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо дерегуляції певних видів господарської діяльності, контроль яких здійснюється органами доходів і зборів».

   АМБУ  звертається з проханням надати в термін до 07.06.2017 року  року на електронну адресу Асоціації info@ambu.org.ua пропозиції до вищезазначеного проекту.

                      Проект

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Митного кодексу України щодо дерегуляції певних видів господарської діяльності, контроль яких здійснюється  органами доходів і зборів

Щодо обмеження митницями ввезення товарів відомих брендів

Обмеження митницями ввезення товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається тільки на вимогу правовласників або їх представників. Про це заявив директор Департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Василенко, коментуючи інформацію про заборону на ввезення товарів відомих брендів, поширену ЗМІ.

"Такі обмеження застосовуються тільки в разі, якщо продукція контрафактна, або якщо її походження не вдалося встановити", - пояснив Олексій Василенко.

Порошенко поручил открыть базы данных таможенных деклараций

В пунктах пропуска на госгранице не должно быть никаких проверяющих служб, кроме пограничников и таможенников – президент

В пунктах пропуска на государственной границе не должно быть никаких контролирующих или проверяющих служб, кроме пограничников и таможенников, которым соответствующие ведомства должны делегировать эти полномочия. Об этом заявил президент Украины Петр Порошенко на совещании по подготовке пограничных пунктов к безвизовому режиму между Украиной и Евросоюзом, сообщает Укринформ.

Проект ЗУ"Про внесення змін до Митного кодексу України щодо накладення стягнень у справах про порушення митних правил..."

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо накладення стягнень у справах про порушення митних правил та виконання постанов у цих справах"

19.04.2017

Повідомлення про оприлюднення до проекту Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо накладення стягнень у справах про порушення митних правил та виконання постанов у цих справах"

АМБУ: 21 квітня 2017 року семінар «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗЕД ТА МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ»

Асоціація митних брокерів України запрошує на

cемінар: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗЕД ТА МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ».

Дата: 21 квітня 2017 року

ДФСУ: Про здійсненняверифікації (перевірки достовірності) документів про походження товару з країн Європейського Союзу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

03.03.2017 р. № 5466/7/99-99-19-03-17 Митниці ДФС

Про здійснення верифікації (перевірки
достовірності) документів про походження
товару з країн Європейського Союзу

Кабмін ухвалив Концепцію реформування ДФС

Кабмін ухвалив концепцію реформування ДФС, яку розробив Мінфін, беручи до уваги рекомендації міжнародних партнерів України, зокрема Міжнародного валютного фонду, Митно-прикордонної служби США, Міністерства фінансів США та Євпропейської Комісії. Окрім того, при розробці було використано ряд міжнародних документів, а саме зведені митні стандарти ЕС (Customs Blueprints) та зведені фіскальні стандарти ЕС (Fiscal Blueprints).

Чому це важливо?

RSS-матеріал