Публікація: Адміністратор

Лист ДПА щодо механізму сплати єдиного податку суб'єктами малого підприємництва в умовах дії Податкового кодексу України

У зв'язку з надходженням численних запитів від регіональних органів державної податкової служби та від платників податків Державна податкова адміністрація України надає роз'яснення щодо механізму сплати єдиного податку суб'єктами малого підприємництва в умовах дії Податкового кодексу України.

Лист СБУ: про належність/неналежність до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

СБУ повідомило Держмитслужбу, що аналіз матеріалів звернень фізичних та юридичних осіб щодо отримання висновку СБУ про належність/неналежність до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації та товарів подвійного використання за 2010 рік показав, що автомагнітоли, домашні кінотеатри, відеомонітори, принтери, комп'ютерні маніпулятори, клавіатури та мобільні телефони за кодами УКТЗЕД збігаються з товарами наведеними у розділі 5 частіші 3 Списку, але їх митне оформлення можливо здійснювати без висновку СБУ.

Про засвідчення копії ВМД у разі митного оформлення двох і більше транспортних засобів за однією вантажною митною декларацією

З метою забезпечення єдиного підходу митних органів до вирішення цього питання, спрощення та прискорення процедур митного оформлення транспортних засобів, дотримання вимог Порядку, запровадити з 01.12.2010 засвідчення копій вантажних митних декларацій згідно з пунктом 28 Порядку – печаткою митного органу (негербовою), печаткою відділу організаційного та документального забезпечення.

Держмитслужба продовжує співпрацю з Київським національним торговельно-економічним університетом

Державна митна служба України в особі Анатолія Макаренка підписала Договір про співпрацю з Київським національним торговельно-економічним університетом в особі Ректора Університету Анатолія Мазаракі. Ця подія стала продовженням багаторічної співпраці у галузі підготовки спеціалістів-товарознавців.

День залізничника: історія свята

До незалежнесті України офіційна історіографія називала першою залізничною лінією ділянку Одеса - Балта, яка була побудована на 5 років пізніше від лінії Перемишль - Львів. Комуністичний режим замовчував усі досягнення на тій території сучасної України, яка належала не до царської Росії, а до Австро-Угорщини.

RSS-матеріал