Новини

КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

Для тих, хто прагне працювати професійно:
КУРСИ МИТНИХ БРОКЕРІВ І ДЕКЛАРАНТІВ

Увага! Ведеться попередній запис на курси митних брокерів і декларантів | курсы таможенных брокеров и декларантов

 

Курси митних брокерів і декларантів розпочнуть свою роботу

3 червня 2019 року

Кількість слухачів обмежена!

Для отримання більш повної інформації та записатися на курси митних брокерів, телефонуйте (044) 537 02 50, (095) 304 68 94, (067) 449 20 92 або на info@ambu.org.ua надішліть заявку для зарахування на курси митних брокерів

Запрошуємо на дистанційні курси! 

Семінар з питань Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі: попередні рішення з акцентом на оцінці

            16-17 травня 2019 р. в м. Києві проходить семінар з питань Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі: попередні рішення з акцентом на оцінці .

АМБУ: Інформація від члена Асоціації ТОВ "УКРТРАНСАГЕНТ"

HU-GO – электронная система взыскания дорожных сборов как альтернативный вариант оплаты дорог на территории Венгрии

Представители группы компаний «Укртрансагент» — действующий член Ассоциации таможенных брокеров Украины, предлагают своим клиентам, осуществляющим транзитные перемещения через территорию Венгрии, альтернативу покупке ваучера оплаты дорог у венгерских экспедиций на границе.

Такой альтернативой является электронная система взыскания дорожных сборов HU-GO.

Результати семінару «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС" (23.04.2019, Ужгород)

23.04.2019 у м. Ужгород пройшов семінар «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості», організований Асоціацією митних брокерів України, Закарпатською торгово-промисловою палатою спільно з групою компаній «Укртрансагент».

АМБУ: Cемінар «Особливості транзитних вантажоперевезень через тер. України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу"

Cемінар «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості»

23.04.2019,  м.Ужгород

Асоціація митних брокерів України разом з групою компаній «Укртрансагент» запрошує Вас взяти участь в семінарі «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості».

Семінар відбудеться 23.04.2019

Місце проведення: Закарпатська торгово-промислова палата

Адреса: м. Ужгород, вул. Грушевського 62А

Час проведення: з 10:00 до 13:00.

 

25.04.2019 года семинар "Таможенная стоимость. Как отстоять справедливую цену"

25.04.2019 года семинар  "Таможенная стоимость. Как отстоять справедливую цену"

Регистрация: 9.30 – 10.00

Начало: 10.00

Перерыв на обед: 13.00 - 14.00

Окончание: 17.00

Место проведения : Киевская торгово-промышленная палата, (г.Киев, ул.Б.Хмельницкого 55, м.Университет).

Вітаємо із святом 8 Березня!

АТБУ: Результаты 7-го Международного семинара «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС»

14.02.2019 в г. Кишинев, республика Молдова, прошел 7-ой Международный семинар: «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС», организованный Ассоциацией таможенных брокеров Украины совместно с группой компаний «Укртрансагент» и РУП «Белтаможсервис» (Республика Беларусь).

АТБУ: Международный семинар «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС» 14.02.2019, Кишинев

Ассоциация таможенных брокеров Украины совместно с группой компаний «Укртрансагент» приглашает Вас принять участие в семинаре «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС».

Семинар состоится 14.02.2019 в конференц-зале «Jumbo Hotel», по адресу: г. Кишинев, ул. Дечебал 23/3.

Время проведения: с 10:00 до 13:00.

АМБУ: 24 січня 2019 року відбувся семінар «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами»

В семінарі взяли участь представники Київської міської та Київської митниць ДФСУ, ДП «Державтотрансндіпроект», від розробників програмного забезпечення ЗЕД,  митних брокерів, суб’єктів ЗЕД,  експерти компанії «Незалежна митна агенція», Асоціації митних брокерів України.

 Обговорювались питання:

- нормативно-правове урегулювання митного оформлення транспортних засобів особистого користування.

Вітаємо з Міжнародним днем митника!

Шановні колеги!

Бажаємо Вам постійного фахового зростання, ініціативності, принциповості і відповідальності у повсякденній роботі.

Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – мирного неба, міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

АМБУ: 24 січня 2019 року семінар «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами».

 Асоціація митних брокерів України запрошує на семінар: «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами».

 Дата: 24 січня 2019 року

 Місце проведення: Київська торгово-промислова палата, (м.Київ, вул.Б.Хмельницького 55, м.Університет).

 Реєстрація: з 10:30 до 11:00.

 Початок:       11:00

Перелік телефонних номерів «гарячої» лінії митниць ДФС

На митницях ДФС працюють «гарячі» телефонні лінії, звернувшись на які, громадяни можуть отримати консультації щодо митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Щодо змін в оподаткуванні акцизним податком легкових транспортних засобів

Внесеними змінами до Податкового кодексу України запроваджується нова система оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів. Це дозволить забезпечити доступність транспортних засобів для широких верств населення, а також створити правові та економічні умови для реєстрації раніше ввезених на митну територію України автомобілів з іноземною реєстрацією.

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» від 08.11.2018 № 2611-VIII чинні положення Податкового кодексу доповнено нормою, згідно з якою звільняються від оподаткування акцизним податком операції з ввезення на митну територію України та реалізації на митній території України кузовів до автомобілів легкових, за умови подальшого виготовлення з них легкових автомобілів.

Київська митниця ДФС створила «гарячі» телефонні лінії для консультацій з питань митного оформлення транспортних засобів

З 00 годин 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України, що запроваджують новий порядок митного оформлення автомобілів, у тому числі на іноземній реєстрації.

Для надання громадянам консультацій щодо порядку митного оформлення транспортних засобів, переліку необхідних документів та інших норм, що вводяться даними Законами, в Київській митниці ДФС створено такі телефонні лінії:

Представители Ассоциации таможенных брокеров Украины 23-25 октября 2018 года приняли участие в выставке «ТрансУкраина 2018».

В выставке  «ТрансУкраина 2018»   также приняли участие  представители группы компаний "Укртрансагент" и РУП "Белтаможсервис". Совместное участие в выставке  - очередной шаг в укреплении белорусско-украинских взаимоотношений. Напомним - группа компаний «Укртрансагент» является Генеральным представителем РУП «Белтаможсервис» в Украине.

Вітаємо Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України з професійним святом - Днем автомобіліста та дорожника!

Шановний Леоніде Михайловичу!

      Прийміть сердечні вітання від  імені усіх членів Асоціації митних брокерів України та мене  особисто з нагоди професійного святаДня автомобіліста та дорожника!

      Бажаємо, щоб набутий цінний досвід та високі  результати роботи з кожним роком були все більше і краще.

    Зичимо  Вам  та  кожному співробітнику щастя, здоров’я, радості, родинного затишку і тепла. Святкового настрою, втілення в життя всіх Ваших планів, задумів та мрій. Нехай на Вашому шляху завжди буде зелене світло!

З повагою,

Голова  Правління

Асоціації митних брокерів України    В.П.Ліннік

Вітання з отриманням відзнаки Державної прикордонної служби України

   Представники групи компаній "Укртрансагент" вітають Директора Асоціації митних брокерів України - Птицю Миколу Порфирійовича, з отриманням відзнаки Державної прикордонної служби України - нагрудного знака "Відзнака служби".

    Бажаємо Вам, Миколо Порфирійовичу, міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів у будь-яких починаннях та справах.

RSS-матеріал